Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A gonosz emberek hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gonosz emberek hogy vannak kapcsolatba?

Figyelt kérdés

sok féle gonosz ember van,nőverők,drogosok,sokan átverik a másikat üzletnél,röhögnek más baján,prostizók stb

a jó emberek meg nem kellenek senkinek mert nem magabiztosak,kész vicc


2019. júl. 18. 18:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
A gonosz emberek izgalmasak.
2019. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Nincs összefüggés aközött hogy valaki gonosz vagy hogy párkapcsolatban van. Jó és rossz emberek is vannak párkapcsolatban meg egyedül. A kettőnek semmi köze nincs egymáshoz.Nem ezen múlik a dolog.
2019. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Általában alárendelt társat "keresnek" aki inkább szolga, mint társ.
2019. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
én annyit tudok,hogy nálam rondább férfiaknak van nője,akkor csak a magabiztosság a kulcs,kivéve ha nő vagy......
2019. júl. 18. 18:38
 5/27 A kérdező kommentje:
nem értem,gyakorlatilag esélyem sincs,levegőnek vesznek a nők,egyszer volt lehetőségem de akkor nem tudtam komunikálni
2019. júl. 18. 18:39
 6/27 anonim ***** válasza:

> sok féle gonosz ember van,nőverők,drogosok,sokan átverik a másikat üzletnél,röhögnek más baján,prostizók stb

Édes istenem... Nem drogozom, és nem járok prostihoz. Viszont szerinted aki ezeket a dolgokat műveli, mégis miért lenne gonosz?! Kinek árt vele?!

2019. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
és én azzal kinek ártok hogy nem vagyok magabiztos?mégis ennyi miatt leprásként kezelnek
2019. júl. 18. 18:45
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó manipulátorok. Elrejtik az igazi énjüket.
2019. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
A magabiztosságnak semmi köze nincs a gonoszsághoz, de ne zavarjon.
2019. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
kimondta hogy van köze?annyit írok hogy én jó ember vagyok és nem magabiztos sok ember viszont magabiztos gör.ény
2019. júl. 18. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!