Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek szórakoztató a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szórakoztató a nőknél? Mit kell csinálnom, ha egy nővel elkezdek beszélgetni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mindig önmagadat add, ne akar mást mutatni mint ami vagy mert annak semmi értelme
2019. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

"mindig magadat add"


Ja, de csak ha alapból menő, vicces vagy valami ehhez hasonló menő az önmagad, ha bármi más akkor vagy játssz rá másra, vagy titkold. Pl. ha kocka vagy, vagy ilyen szórakozott barkács, vagy ilyesmi az nem nyerő senkinél.

2019. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmesen tudsz mindenféléről beszélgetni egy kis humorral fűszerezve, az már jó kiindulás...
2019. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sose lesz olyan, hogy minden nőnek szimpatikus leszel, ez nem baj, hiszen egy nő sem szimpatikus férfinak.


Valóban legyél önmagad, ne hallgass a #2-sre. Apám mondjuk éppen egy szórakoztató barkács típus, és miatta szeretek én is szerelgetni, nekem abszolút nem hátrány, ha valaki ilyen.


Engem legutóbb úgy szólított meg egy srác, hogy "Valar Morghulis", és én rögtön rávágtam, hogy "Valar Dohaeris". Látta, hogy Trónok harcás pólót viselek, és a könyvek egyik legismertebb mondatával szólított meg. Rövid, kreatív és személyes megszólítás, ami másoknak furának tűnhet.


Biztos van olyan, ami érdekel, amit szeretsz csinálni. Ez pedig alapot szolgáltathat, hiszen biztos vannak ilyen közösségek.


22/L

2019. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

#4


Ja, de ilyen szitu egymilliárdból egy van, a maradék mag "tűnés lúzer" vagy ilyesmivel zárul, mert hát mekkora geek az ilyen.

2019. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Edricus, ha műcicákhoz mentek oda, akik se könyvet nem olvasnak, se tévét nem néznek, mert vagy buliznak, vagy szépségszalonban vannak karbantartáson, akkor ez így is lesz.


Én pl. emlékszem South Park-os beszólásodra, bár maga a válaszod tartalmilag hülyeség volt, de az SP idézeten felröhögtem.

2019. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#5: vannak ilyenek, de ilyen emberrel miért akarna bárki is kezdeni? Ha nekem ilyet válaszolnának, akkor még hálás is lennék, hogy az elején kiderült, hogy mekkora kretén az illető.
2019. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

#6


De a valóságban miért nem értékeli ezeket senki? Nagy ritkán 1-1 személy, de ez is kevés egy beszélgetéshez, vagy ha mégsem úgyis hamar kiderül, hogy valami más okból kifolyólag ebből semmi nem lehet, mert van valakije, 12 éves, férjnél van, a saját neméhez vonzódik, olyan szinten beteg hogy mással nem tud törődni (őt sajnálom eléggé) vagy végtelen távolságra lakik (net esetében)...


Maradnak a standard kérdések, standard válaszok - ezt most úgy a sima emberi kapcsolatokra is értem. És én ezt általában már nagyon unalmasnak tartom. Igaz ezek mindegyike felszínes, munkahelyi ismeretség vagy távoli rokon.

2019. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtam, nem minden nő és férfi jön be egymásnak, legyenek bármilyen személyiségek, épp ezért kell megtalálni a magad környezetét.


22/L

2019. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

#9


Mintha az olyan könnyű lenne. Pláne, hogy ez nem igazán "környezet", hanem max véletlenszerű találkozás amihez megint mi kell? Szerencse. Ami nekem sosem lesz. (Az élet semmilyen területén)

2019. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!