Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan embert, akivel felhőtlenül el tudok beszélgetni és nem csak a barátom szeretne lenni?

Figyelt kérdés
Így talán elsőre furcsának tűnhet a kérdés, de a helyzet az, hogy ha valakivel igazán jól érzem magam, azzal szinte mindig barátok leszünk. Jóllehet az is közrejátszik, hogy picit fiúsabb lány vagyok, érdekelnek a műszaki dolgok és nagy sport rajongó vagyok. Csak egy ideje már eléggé zavar ez a dolog, hogy tudnék ezen picit változtatni? Megjátszani nem szeretném magam, nyíltan felvállalom, hogy igen, én biza ezeket szeretem. 19/l
2019. aug. 5. 13:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kis kiegészítés :D azért nem vagyok az a hagyományos értelemben vett tomboy, nagyon szeretek sütni például. Amit ki nem állhatok az a sminkelés és az öltözködés (természetesen azért ruhában megyek utcára :D)
2019. aug. 5. 13:39
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Fiús lányokkal könnyű beszélgetni, mert gyakran nem vonzóak. Emlékszem, az első lány akivel valaha tudtam szabadon beszélgetni, pont ebből a kategóriából jött. Nem éreztem nála a nőiességet, nem éreztem a nőt benne, ezért tudtam lazán beszélni vele, mintha egy srác lenne. Régi szép idők :)


Persze, magadat add, önmegvalósítás meg minden egyéb hangzatos szlogen, amit mostanában nyomatnak, csakhogy a férfi psziché nem követi a napi trendet... Ha pasizni akarsz, ezt a megjelenésedben tükröznöd kell. Ruha, cipő, ékszerek, enyhe smink, szép frizura.

2019. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:

Sajnos egyet kell értsek az előző válaszolóval.

Ha a feminim vonások nemigen tükröződnek rajtad, nehéz másnak tekinteni, mint barátnak.

2019. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem :// csak sajnos pont ez az, amin nem szeretnék változtatni. Mármint, az öltözködésem egészen lányosnak mondható, az egyetlen dolog az edzőcipő, amit soha nem tudnék elhagyni. De inkább a viselkedésem az, ami fiús.
2019. aug. 5. 13:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Mit jelent hogy fiús vagy? Fiús sportokat szeretsz vagy a kinézeted is fiús?

Ha pl valakinek hosszú haja van, az sokkal nőiesebbnek tűnik.

A másik az, hogy nekünk pasiknak a lányos lányok jönnek be.

2019. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

#2 nem feltétlenül! :)


Én 23 éves nő vagyok, sohasem sminkeltem, átlagos farmer-póló a mindennapi öltözékem, a hajam gyakran lófarokban, ékszer alig hordok. Bár tény, hogy kevesen néznek meg (amit egyébként nem is szeretek), de volt olyan, akinek bejöttem így, és randira sem szoknyában és sminkkel mentem. Tegyük hozzá, hogy ez a srác (akivel már 1,5 éve együtt vagyunk) sem gondolkodik a ruhatárán vagy a haján, azt veszi fel ami kényelmes, és elég ritkán fésülködik. Erre mondják, hogy zsák a foltját, talán. :)


És így nem kellett azon gondolkodnia, hogy mikor nem lenne korán strandra vinnie, hogy lássa az arcom smink nélkül, mert már eleve úgy ismert meg, és úgy tetszettem meg neki.


Kérdező, ezeket a barátságokat megpróbáltad már tovább vinni, ha tetszett a srác? Egy próbát megérne, fokozatosan közeledve a srác felé.

2019. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Fiús alatt inkább a viselkedésemre gondolok, meg ez a festegetés :D ez nekem nem pálya.

Kedves utolsó! Az a baj ^^" hogy annyira látszik, hogy haverok vagyunk, hogy kár lenne próbálkozni xD

2019. aug. 5. 13:59
 8/13 A kérdező kommentje:
És vannak bizonyos dolgok, amiktől szabályosan viszolygok. Egy példa mondjuk a fényképezkedés, mindig látom, hogy a lányok milyen pózokba vágják be magukat. Ellenben én, ha villamosszékkel fenyegetnének se tudnám (nem is akarnám) azt megcsinálni xD. Ilyen még a táncolás is, a keringőt mondjuk imádtam, de ez a mai "modern" tánc xD huh, az úgyszint nem fekszik nekem.
2019. aug. 5. 14:03
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Mert még nem volt elég nagy a merítés. Nekem simán bejönnek az olyan lányok, mint amilyen te is lehetsz, és szerintem sok ilyen van, szóval kitartás. :)
2019. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Biztosra veheted, hogy vannak olyan fiúk akiknek bejönnél, de a többsége szereti a lányos lányokat mind viselkedésben, mind külső jegyekre.

Fontos, hogy az a fiú aki megszeret, tudjon rád tekinteni vonzó nőként is.

Csak így működhet hosszútávon egy kapcsolat.

2019. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!