Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék egy nagyon szép fiatal barátnöt ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon zárkozott vagyok és szükszavú, és abszolút nem merek kezdeményezni,félek az elutasítástól igaz még sosem volt részem benne mert soha sem mertem élöben,de tudom hogyha nem igen tudnék szóval tartani egy lányt ha még igent is mondani, szociálisan visszahúzódó lévén nincs olyan jó beszélökém mindig kerültem társaságot kimaradtam dolgokból ha lehetett stb.

Bár én már utasítottam el 10 lányt életem során akik akartak volna vmit, de egyik sem volt elég szép vagy elég fiatal, és kb úgyvagyok vele hogy egy lány nekem csak akkor számít ha nagyon szép és fiatal.


Hátrány hogy még magamra annyira nem vagyok igényes tehát nem sportolok, és amúgy átlagosnak mondanám magam külsöre. Ezenkivül nem vagyok ambiciozus igazából eléggé unom az életet, azt hogy 30 éve már egyedül vagyok. A másik súlyos hibám hogy nem tudok ki lépni a komfortzónámból extrém nehéz, de ez amúgyis kapcsolódik elözökhöz.


Nem is tudom hogy mi lenne a megoldás. Az idö nagyon telik és véges, vmit kezdenem kellene magammal hogy sikerem lehessen lányoknál. Gondoltam talán edzeni kellene vagy vmi hobbit is mert az hogy munka után gép elött töltöm nap nagy részét nem vissz elöre, esetleg ha növelném vagyont akkor azzal vonzóbb lennék nem tudom, vagy talán csak ki kellene mozdulnom a komfortzónámból.

15-21 éves korosztály ami tetszik nagyon szépségben a legjobbak.


Mit tehetnék az ügy érdekében?



2019. szept. 8. 19:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
86%
Te beteg vagy.
2019. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
84%
Pszichológust keress, ne barátnőt!
2019. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Miért is?
2019. szept. 8. 19:42
 4/43 anonim ***** válasza:
87%

Nem bántásból, de a 15-21 éves korosztályhoz te már idős vagy.


Ha neked csak a kor és a szépség számít, akkor ne lepődj meg, ha téged ugyanezek miatt utasítanak majd el.


Másrészt, elképzelni nem tudnám magam egy olyan ember társaságában, akinek az élete a gép előtt ülésből áll. Nem szándékozom felszínesnek tűnni, de egy ilyen emberrel nem tudnék mit kezdeni.


Nem ugyanott tartunk az életben, nincsen közös érdeklődésünk, közös tervünk, közös hobbink, hasonló jellemünk, akkor miről beszélünk?


Először tedd rendbe magad, aztán pedig jöjj rá, hogy a kamaszoknak nem szoktak tetszeni az ennyivel idősebb pasik, valamint, a 30+-os korosztályban is vannak gyönyörű nők.


19/L

2019. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
4-es akkor megnyugodtam, ha szerinted lehetetlen hogy legyen fiatal barátnöm akkor meg leszek magányosan is hiszen szexuálisan soha nem vonzott 21+ év feletti lány, a 24+ meg kifejezetten taszít. Meg már bocs nekem nagyon fura ajánlás hogy 30 évesen csak 30+ feletti nöt keresek...
2019. szept. 8. 19:47
 6/43 anonim ***** válasza:
86%

Ugye tudod, hogy 30+ férfiként simán rád húzzák a pedofilságot, ha 15-18 éveseknél próbálkozol?


Ennek a korosztálynak te már túl idős vagy, ennyi, plusz, egy jó dolgot nem írtál magadról. Az utóbbi miatt az idősebbek is kerülni fognak, mert valljuk be, te randiznál olyannal, akinek csak a kor számít, az életével pedig semmit nem kezd?


19/L

2019. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
56%

Haver! 30 vagyok olyan problémákkal amit felvázoltál pontról pontra, de 15 évest?

Inkább csapd ki!

Nekem kapcsolatra max 23tól - 35ig. A felett pedig szexre max. 40-50 között is vannak olyan nők, hogy ejha, de hosszútávon már nem megoldás, de ha unatkoznak egy esős, borús időben akkor tennék róla, hogy egyikőnk se unatkozzon. :PPP

2019. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Ha nincs esélyem az megnyugtat, hiszen mondom idösebb nöket kb semmibe se nézem, azokért biztos nem fogok változni vagy tenni vmit, ha nem lehet az amire vágyok akkor mind1 maradok az ami,elkéstem tehát,ok.
2019. szept. 8. 19:56
 9/43 anonim ***** válasza:
92%

"szexuálisan soha nem vonzott 21+ év feletti lány"


Szakember!

2019. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
7-es tudom próbálkozott sok 25+ feletti de nekem egy se tetszik hiába ha nem izgat semennyire, a kevés barátom aki van mondta is hülye vagyok milyen nöket hagyok ki, de ha egyszerüen nem tetszik a korosztály nem tehetek róla.
2019. szept. 8. 19:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!