Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon magas nőként sosem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magas nőként sosem fog szeretni senki önmagamért?

Figyelt kérdés
Húszas éveim vége felé járok de még egy normálisnak mondható kapcsolatom sem volt. Általában megijesztem a férfiakat a magasságom miatt. Többen hittek már transzneműnek is. Mindig olyan pasiknak tetszem csak akiknek valami ezzel kapcsolatos fétisük van. Szeretném ha valaki végre emberi lényként tekintene rám, nem pedig egy fétis tárgyaként. Szerintem a személyiségemmel nincs gond, amennyire lehetséges ilyen körülmények között nőies is vagyok, de egyre inkább azt gondolom, hogy egyedül fogok meghalni. Az alacsonyabbak kellemetlenül érzik magukat mellettem. Nem érzik magukat '' férfiasnak''. Az a kevés magasabb meg inkább a pici törékeny lányokat szereti.
2019. szept. 11. 21:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Lol. A 175 centis nem fél fejjel lenne alacsonyabb. Ez a gond az alacsonyabb haverokkal. Folyton görbítik a teret, ha magasságról van szó. És tulkompenzalnak. Megértem ha a kerdezőt ez elijeszti
2019. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha magasabb a nő, bar én is 188 vagyok. Szerintem más férfiaknak is tetszettél, de őket nem vetted észre. Légy nyitott az emberek felé és ne légy ilyen negatív. Gondolj rá, hogy mindössze egy férfire van szükséged a rengeteg lehetőségből, szerintem te állsz nyerésre. Az optimista, magabiztos mosolygós nők is nagyon vonzók, magasságtól függetlenül :)
2019. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Én 188 vagyok, 32f. Milyen magas vagy most?

Figyu kosarasok között simán van 210es is.

2019. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nálam a magassarkú mondjuk egy nehéz kérdés. Egyrészt imádom, mert a nőiesség egyik szimbóluma és kevésbé érzem magam Shrek kishúgának benne, másrészt meg fel veszek egy 10 centis darabot és ellátok a Citadellától az Adriai-tengerig. :D


Egyébként ha tudnátok hányszor hallottam már ezt a ''nincsenek komplexusaim, nem zavar'' szöveget. Hamar kiderül, hogy ez erős ferdítés.


Mint mondtam engem nem zavar ha alacsonyabbak nálam. Persze azért van egy alsó határ ami olyan 170 körül van. Az alatt már tényleg olyan lenne mintha a gyerekemet legeltetném.


A túlkompenzálás tényleg létező dolog és szeretnek felfelé kerekíteni, mind magasságban mind egyéb méretekben.:D De egyébként ez aranyos.


Én abszolút nyitott vagyok. Oké lehet ez a kérdés kicsi emora sikerült de egyébként nem vagyok búvalb.szott vagy ilyesmi. A mosolygást néha túl is tolom ami azt illeti.


15 évig kosaraztam, tudom hogy vannak nálam magasabb nők is. Mondjuk a mi csapatunkban mindig én voltam a legnagyobb. Néhány amerikai és dán csapatban voltak 2 méteres csajok. De a magyar, meg úgy általában az európai játékosok 180-185 között vannak.

13-as kérdező hogy érted, hogy hány cm vagyok most? Remélhetőleg amióta írtam a 192 centit nem nőttem. :D

2019. szept. 11. 23:05
 15/28 anonim ***** válasza:

“Figyu kosarasok között simán van 210es is.”


Igen... persze. És minden utcasarkon rohangál pár kosaras.


Amúgy ne zavarjon, hogy még az NBA-ben is csak 6ft 7 az átlag magasság, ami csak pár mm-el több mint 2 méter.

2019. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

“másrészt meg fel veszek egy 10 centis darabot és ellátok a Citadellától az Adriai-tengerig. :D”


Király. Én éppen az Adrián nyaralok, ha integetek látsz? 😀 (

2019. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én 195 cm vagyok, és ahogy leírtad, valamiért csak az ilyen 160-165 cm magas nőket vonzom, pedig mit meg nem adnék, ha egyszer a sors kersztezné az utamat egy igazán magas nővel. :) 28 F
2019. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

#16 simán :D de azt is látom ha mást csinálsz, szóval ne duhajkodj. :D


#17 egy mocsadék dög vagyok tudom, de amikor látok egy olyan magas srácot mint Te egy 160-as lánnyal, mindig az az első gondolatom, hogy jó neki, legalább nem sebesedik ki a térde..😩

2019. szept. 12. 00:25
 19/28 anonim ***** válasza:
Hú, de érdekes, nem láttam még 190+ nőt. 🙂 190 cm 31F
2019. szept. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
#18 ... és még humorod is van. :D
2019. szept. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!