Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, hogyan veszitek/vennétek, ha egy férfi magázódva ír rátok társkeresőn?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én kedvelem a régebbi korok udvariassági formuláit, és szívem szerint magázódva írnék a hölgyekre is, csak a mai kor társadalmi normái tartanak vissza ettől. Persze a BDSM-társkerek kivételt képeznek, de a normál társkeresőkön félek, hogy ez negatívan hatna. Lányok, hölgyek, ti milyen néven vennétek, illetve hogyan reagálnátok arra, aki magázódva ír nektek levelet?

2019. szept. 11. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Ne féljél, akkor csak maradjon a BDSM oldal. Írjál oda és nem lesz gond. Nem kell modoroskodni, sőt a szájkipeckelést kérsz meg sem kell szólalni barátom.

F

2019. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt Ön nem gondolja komolyan, mert abban az esetben tartózkodott volna a kérdés ilyen közvetlen felvetésétől. Mindazonáltal valóban nehéz a magázódás keretein belül elmondani sokmindent. Pl azt se tudom, hogy ez még belefér-e: LOL :)
2019. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden kozegnek megvan a maga kultúrája és szokásai. Ahol nem szokás magazodni, ott kilogsz a sorból, nem követed a normákat, és az ilyesmit különcségként is felfoghatjak egyesek, még akkor is, ha te csak udvarias akartál lenni.

Kb olyan mintha meghivnanak egy baráti társaságba egy kerti grillezésre, te meg odaallitanal ingben szmokingban, mintha csak egy királyi esküvőre mentél volna.


Nem hiszem hogy ez sokaknak bejönne, nem hogy a neten, de élőben sem. Ha szerencséd van viccnek veszik, és kb 5-6 mondatig jól szórakoznak rajta.

2019. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Neten a magázódás iszonyat modorosnak hat.
2019. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A társkereső az nem ez a szint, így ott furán hatna.

Egyébként engem már-már taszít, hogy mindenhol mindenki tegeződik és nincs semmi baj a magázódással.

Társkeresőn nem vagyok fenn és soha nem is lennék... De ha mondjuk valami rendezvényen magázódnánk azzal semmi problémám nem lenne.

2019. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad!
2019. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A társkeresés nem az a helyzet, amikor magázódik az ember. Hacsak nem direkt nyugdíjas társkereső. Ott még el tudom képzelni...
2019. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!