Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezért nem foglalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért nem foglalkozik velem ez a lány?

Figyelt kérdés

Pontosan 1.5 hónapja ismerem meg, 19 éves. Nagyon tetszett ahogy megláttam, eleinte rámosolygtam és ő is visszamosolygott. Utána beszéltünk. Mivel kicsit önbizalom hiányos vagyok ezen a téren, emiatt nem mertem lépni, meg még sosem volt barátnőm. De meghívtam enni, szóval próbáltam kimutatni azt hogy tetszik. Kb 5x találkoztunk, de nem közeledtem felé úgy, lehet ez volt a baj, egyszer sem pusziltam szájon, pedig éreztem a keztetést, de nem volt rá alkalmam.

Lehet hogy ez volt a gond, meg hogy nem ennyi idő utána sem szexeltünk még?


2019. szept. 12. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mi a baj? Erről semmit nem írtál.


Talán azért nem foglalkozik veled, mert tőled várná, hogy foglalkozz vele? Vagy mi a probléma, lerázott, visszautasított??

2019. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Öt randi alatt már valamilyen szinten ki kellett volna mutatnod az érzéseidet. Valószínűleg megunta a várakozást. Tudom, hogy nehéz, de ezen át kell esni. Ha ügyetlenül, hát ügyetlenül. Ha tetszel neki, akkor örülni fog neki.

Tekintve, hogy még a kezét sem fogtad meg, ne szaladj annyira előre, hogy a szex hiánya volt az ok! Azért nem eszik olyan forrón a kását! :)

2019. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Te hány éves vagy? Nem volt még párod?
2019. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mi most a baj? Nem érjük. Nem akar látni a lány? Vagy mi a para tárgya?
2019. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem volt még barátnőm.

Az a baj hogy nem ír vissza. Pedig többször volt elérhető, de mégsem válaszol nekem. Valószínűleg direkt, mert ha érdekelném őt akkor vissza írna.

2019. szept. 12. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban lehet hogy nem érdekled, de lehet hogy most nincs ideje írni. Legyél kicsit türelmesebb. Semmiképp ne írj, ha már írtál. Egyik nő sem szereti ha egy férfi "erőszakos"
2019. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondtál vagy írtál neki hülyeséget?
2019. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!