Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátomnak vannak lány barátai akikkel sokat foglalkozik? Ti, hogy viselitek ezt el?

Figyelt kérdés

20+ évesek vagyunk és kb 1 hónapja járunk.Azelőtt évekig voltunk barátok. Gyakran mondja,hogy most már többet akar találkozni a lány barátaival akiknek én nem vagyok szimpatikus(ki gondolta volna). Amúgy mindennap beszél velük facebookon,néha telefonon is beszélnek és barátom rólam is szokott neki beszélni,de csak negatív dolgokról,hogy pl én nem örülök nekik. Én nem tiltottam el tőlük csak annyit mondtam,hogy nem örülnék,ha gyakran találkoznának. Lehet,hogy nem is zavarna a dolog,ha tudnám,hogy a barátom szerelmes belém vagyh fontos vagyok neki,de igazából ezt sem érzem,merthogy sajátbevallása szerint az összes barátnője ezekre panaszkodott,hogy más lányokkal találkozgat,meg arra,hogy nem viselkedik férfiként,nem törődik velük. Amikor csak baártok voltunk akkor minden jó volt,kedvelt nagyon és sok programunk volt,most meg folyton csak a problémák,hogy ő megy összevissza,nem igazán törődik velem.

Tudom,hogy ésszerű lenne szakítani,de annyi éve jó barátom és rossz lenne elveszíteni.


2017. jan. 10. 10:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

"Pl hogy én nem örülök nekik"

Mekkora sz@rkeverő a barátod :D

2017. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Amugy te mit vartal ettol a kapcsolattol? Te is egy voltal a lany baratai kozul.
2017. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Szakítanék vele.
2017. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Ne legyél féltékeny, hiszen csak a többi barátnőjelölttel találkozgat és beszél téged ki :D
2017. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Esküszöm, mintha az én történetemet írtad volna le a volt barátommal...

Fúú igazából ha csak a saját tapasztalataimból indulok ki akkor nem irigyellek, nagyon nem :S És nem is akarlak elkeseríteni de nem biztos, hogy jó vége lesz ennek

Hogyha gondolod és érdekel bármi akkor nyugodtan írj privátban.

23L

2017. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is tudod, hogy ésszerű szakítani, nem értem, mi a kérdés.


Azért ilyen veled, mert te is megvoltál neki, már nem vagy érdekes, most épp a többi lánybarátot szédíti, és szépen kiválasztja az utódodat. Aztán ha kidobod, akkor megy valakihez sírni, aki jól megvigasztalja egy kis puncival, és közösen tudnak téged szidni, hogy mekkora ribi vagy, és mindig is tudta, meg előre megmondta.


Ennyi.


Én már ott kidobtam volna, ahol csak panaszkodni tud rólam másoknak, ha ennyire rossz neki, akkor nem kell ezt erőltetni, mehet a búsba.

2017. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hapsi csak magát szereti meg max. azok a nők izgatják akiket MÉG nem kapott meg. Nem tudod visszacsinálni a dolgokat, mert veled is csak addig volt jó fej amíg nem jártatok.
2017. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ez jó :D tényleg szarkeverő xd

Igazából ja én sem tudom még mit várok tőle,már nagyon érik bennem a szakításgondolata. Csak értitek ennyi évig kitartott mellettem,nagyon akarta ezt a kapcsolatot most meg,hogy itt vagyok nem érzem szinte semmivel többnek.Sőt inkább rosszabb hiszen ja találkozgat a barátnőjelöltekkel...legalábbis az egyikük tuti az,mert tudom,hogy annyira kedvelte régen mint engem. És azzal,hogy direkt mondta neki,hogy nem örülök még jobban teszi a lovat a csaj alá,mert ismerem a nőket úgy általában..

2017. jan. 10. 10:41
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, ha a barátodnak vannak lány barátai, akikkel sokat foglalkozik. Hagyd ott!
2017. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb gond, hogy lányokkal találkozik. Ahogy írod, ez nem kéne, hogy gondot okozzon, ha éreznéd, hogy szerelmes. Ha nem érzed, akkor tökmindegy, hogy mással találkozik-e vagy sem, te úgyis boldogtalan leszel mellette.
2017. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!