Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a nem előnyös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nem előnyös külsejű nők mernek nálam kezdeményezni?

Figyelt kérdés

A külsőmmel nincs gond, 10-ből 9 nő azt mondja tetszem, de mégsem kellek senkinek. Nem vagyok beszédes, inkább magambafordulós. Nehéz velem beszélgetni, mert nehezen nyílok meg. Ebből a szempontból nem csoda hogy így alakult....


Aztán most sokadik alkalommal csúnya nők próbáltak felszedni. Mertek kezdeményezni, ez tényleg jó dolog, erre vágyom hogy valaki "udvaroljon" nekem, de nem mindegy milyen nő. A szép nők észre sem vesznek, max egy mosoly erejéig. S mint írtam nem vagyok ronda gyerek, van jó munkám, saját házam stb. Igaz nem élek pörgős életet, nem járok bulizni. Mondhatni főnyeremény lennék.

Nem tudom már hogy próbáljam felhívni magamra a figyelmet.


Tudom, nevetséges....

30/F


2019. szept. 13. 15:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Az előnyös külsejű nőknek nem kell kezdeményezni. A legtöbb nő, amúgysem szeret, de az előnyösök nincsenek is rászorulva. Lesz olyan jó pasi is, aki náluk kezdeményez, nincsenek rászorulva. Persze lehetnek kivételek, akik fognak, de szerintem a többség nem.
2019. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
41%

Mert a normális nők, mint én is, elvárom, hogy a fizikális első lépést a férfi tegye meg. Nehogy már még én szedjem fel őt?! Komolyan, és még te nevezed magad férfinak, miközben csak egy gyáva puhap.cs vagy, aki még kezdeményezni se mer a lányoknál?

Az általad említett hölgyeknek meg úgysincs mit veszíteni úgy vannak vele, hátha valaki megsajnálja őket.


A kommunikáció pedig első számú fontosságú egy kapcsolatban!

2019. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
80%
mert előnytelenek mint te..szívás
2019. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg a mozgáshiányos életmód, jó pár másik környezeti és talán társadalmi ok miatt nem termelődik elég tesztoszteron a heréidben, ezért vagy képtelen férfiként viselkedni. Szerencsére ezen tudatosan lehet változtatni és 30 évesen talán még nem is késő
2019. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Ilyen vagyok sajnos, nem merek kezdeményezni. Nekem az a megerősítés ha a nő mutatja ki hogy akar tőlem valamit.
2019. szept. 13. 15:25
 6/42 anonim ***** válasza:
97%

Lehet nem vagy rossz pali, de azért a főnyeremény túlzás.

Ha meg azt várod, hogy a jó nők udvaroljanak neked, egyedül fogsz meghalni.

2019. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

"Ilyen vagyok sajnos, nem merek kezdeményezni."


Ja, hát persze, ezt a legkönnyebb mondani, változni meg hát az luxus, fogadjon el mindenki ilyennek, ugye? Tudod, kisfiam, a sült galamb nem fog csak úgy belerepülni a szádba. Ha valamit akarsz, azért tenni is kell!

2019. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam tenni érte és az lett az eredmény, hogy le lettem rázva azzal az indokkal hogy aranyos, jófej srác vagyok, de jobb ha nem keresem többet.
2019. szept. 13. 15:44
 9/42 anonim ***** válasza:
Nincs gond ezzel, amit irsz, Kérdező, csak érdemes lenne egy kicsit jobban megismerd önmagad és jobban kommunikálnod az érzéseidet, gondolataidat a nők felé, igy a nőket is sokkal jobban meg fogod ismerni és tudni fogod, hogy hozzád természetre milyen nő illik jobban :).
2019. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a zavar a te készülékedben van. Kizárt, hogy 10/9 nőnek tetszel, főleg, ha a szépek szóba sem állnak veled, tehát nem tudják, hogy magadba forduló vagy.

Lehet, hogy ezek a csúnya nők nem is azok, hanem pont a te kategóriád, te meg egy vágyálmot kergetsz?!

2019. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!