Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen külső tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen külső tulajdonságokkal van valami minimális esélyem barátnőt/feleséget találni? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés

173cm és 71,5kg vagyok. A péniszem 14-15cm körüli. Arcra nem vagyok ronda. Bár a fényképeken rondának látom magam (más nem), de a tükörben nem.

Nem megnyugtatást kérek és nem kellenek a "nem a méret a lényeg" meg a "a belső a fontos" hazugságok, mert ez egyik se (teljesen) igaz.

Lehet, hogy nem olyan rossz a helyzetem, mint amilyennek látom, mert nagyon kritikus vagyok magammal, ezért is érdekel mások véleménye. 7-8 éves koromban betegség miatt kétszer majdnem meghaltam és 10 évig kb semmit nem csinálhattam. A tartásom borzalmas volt emiatt, de 17 éves korom óta edzek (akkor 2 év alatt híztam 20kg izmot) és a tartásom is rendbe jött, de az önbizalmamnak nagyon nem tett jót. Pszichológus meg ilyenek semmit nem segít.

Privát is jöhet vagy van kérdés valamivel kapcsolatban.

Előre is köszönöm a normális válaszokat.


2019. szept. 13. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kép nélkül nem lehet eldönteni ennyiből.
2019. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kép nélkül nem lehet eldönteni, hanem csak a külső alapján nem fogsz normális barátnőt találni.
2019. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Foglalkozz önszeretettel, és szeresd magad.

Pszichológus miért is nem segített? Talán azért, mert ő hiába akart jót neked, erre nem voltál vevő és változni, meg tenni nem akartál semmit.


Párom 172 centi 64 kg, szálkásan vékony, izmos. Péniszméretét nem tudom. 6 és fél éve együtt vagyunk.

2019. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy az olyan férfiak, amilyen te vagy, egy kicsit jobban kritizálnak, mint a magasabb férfiak. Nincs veled gond, csak érdemes fizikailag hozzád hasonló nőkkel ismerkedni, ugyanakkor egy-egy nagyobb önismeretet azért, hogy te is jobban tudd, hogy hozzád milyen nők illenek természetre :).34N.
2019. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a magassagod, testsulyod szerintem rendben

az hogy helyre jottel, izmos lettel miert okozott lelki traumat ??


a peniszmeret, ha nem tul kicsi, erts 10cm es azalatt akkor oke.... ez nem gond.


amine latom a gondot: sajnos ilyen vilagban elunk ... nem tudom milyen anyagi helyzetben vagy, de egy jol oltozott, apolt ferfi, aki nem kinaibol turkalt farmer shortban es nightwash feliratu fekete anyonviselt poloban tolja egy hatizsakkal a hattan, az bizony vonzo... probalj igy oltozkodni..


Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Lancose polok ... napszemuveg, elegans cipo stb.

ezek sokat dobnak!

2019. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdésekkel két probléma van:


1. nem lehet tudni, hogy megerősítést vársz-e,

2. ha nem azt vársz, akkor döbbentesen tájékozatlan vagy és rendkívül fejletlen érzelmi élettel rendelkezel. Egy átlagos érzelmi szinten lévő ember pontosan tudja, hogy ez a kérdés, ezzel a körítéssel teljesen értelmetlen. Nincs összefüggés a pártalálás és az általad leírtak között. Az számít hogy nézel ki, de azt írtad, hogy nem vagy ronda, ezt tudomásul vehetjük.


Szerintem elsősorban az önbizalmadon kellene javítani illetve tájékozodni a világban, hogy mi fontos és mi nem az. Időbe telik, de megéri vele foglalkozni.

2019. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hülyeségek...

Nekem is ezek a méreteim, úgy kell odaállni, hogy attól te jobb pasi vagy, mint a 185-190 magas társaid. Igazából ez fejben dől el. Szerencsére nem börtönben élünk és nincs fizikai elnyomás, a mai világban a pénz az elnyomás.

Nekem is olyan volt a gyerekkorom, hogy kaptam elnyomást, de az már a múlt. Ha nem a 8kerben vagy a gettóban élsz. Simán lehet nőd. Nem vagy te gnóm.

Pszichológus szintén hülyeség felejtsd el. Lehúzás.

Az intelligencia a menő, a kondit is csináld az is jó, de önmagában nem ér semmit, csomó csávó van aki kivan nyalva mint szaros Pista nevenapján, azt olyan mamlasz hogy meg sem tud szólalni.


Bár mindenki abban látja a maga hibáját amiben gyenge, én például attól félek, hogy azért nem lesz mert nem lakok külön és nincs jogsim.

Az önbizalmonak a sikerek tesznek jók. Szerintem.

2019. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a külső tulajdonságokon múlik, én 190 cm vagyok, rendszeresen sportolok, igényesen öltözködök, sok nő állítás szerint jól nézek ki. Mégse tudok kialakítani tartós kapcsolatot, mert nem értek a "nők nyelvén"
2019. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3-as, "Párom 172 centi 64 kg, szálkásan vékony, izmos.".

Ez minden, de nem izmos. 64kg az kb a csontjai meg a belső szervezi minimális testzsírszázalékkal. Nem láttál még izmos férfit akkor, vagy mást nevezünk izmosnak.

2019. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem több lány is mondta hogy milyen jól nézek ki(nem arcoskodok tényleg ezt mondták) de mivel tök hülye vagyok a flörtöléshez nagyon nehezen tudok barátnőt szerezni. Szóval a külső önmagában kevés
2019. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!