Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a nem férfias pasikna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nem férfias pasiknak tényleg minimális az esélyük egy átlagos lánynál?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy aki 173-nál alacsonyabb és alapvető férfias jellemvonásokat nélkülöz (széles váll illetve markáns arc hiánya) annak gyakorlatilag semmi esélye egy romantikus/idilli párkapcsolatra (ha értitek mire gondolok). Akárhol járok, mindenhol olyan párokat látok, hogy a hosszú hajú, átlagosan dekoratív csaj (akár az enyhén molettek is) mellett, mindig egy átlagos vagy magas és széles vállú, sportos alkatú pasi sétál. Ez annyira jellemző kép.

2017. jún. 23. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Mar megint kezdődik....
2017. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Sunshinedoll ***** válasza:
48%

Milyen a férfias pasi?

Tesztoszterontól bűzlik, és hobbiból mamutra vadászik?

Komolyan kérdezem.

2017. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Manapság? A nőknek mindig is a FÉRFIAK jöttek be, a férfiaknak pedig a NŐK. Egy csúnya, dagi lánynak sincs esélye, csak pótléknak kellene esetleg amíg nem jön jobb csaj. De sokszor még annak sem. Ez van, ilyen a világ.
2017. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Definiáld jobban: "Férfias".


Mi számít annak? Van olyan nőismerősöm aki szerint kötelező a szakáll, mert anélkül nem férfi a férfi. Én nem viselek szakállt, már a gondolattól is kiráz a hideg (tudom hibás gondolatmenet, de nekem a szakállról a hippik-hipszterek-muzulmánok-hajléktalanok-szegedi csanád stb. ugaranak be, kivéve az az igazi klasszikus szakáll, ami viszont az idősebb férfiaknak áll csak jól lásd Bud Spencer, Pavarotti, Télapó, régi igazgatónk)


De ennyitől lenne a férfi férfi? Hmmm-hmmm...


Alacsonyság? Lehet hátrány, de nem feltétlenül.


Keskeny váll és nőies arc? Sok nőnek kifejezetten ez a kedvence, különösen az anime-kedvelőknek.

2017. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gondolom a nem nőies nőknél akarsz próbálkozni. Egyébként, ha szerinted a sportos test mindent megold, akkor ez könnyen orvosolható. De ezek szerint annyira sem vagy férfi, hogy tegyél a céljaidért.
2017. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A kérdésben leírtam mit értek férfiatlan alatt: Mélynövésű (<173), keskeny váll (ebből adódóan 5-ösnek üzenem, hogy nincs az az edzésmódszer, amely a csontjaidat képes megnyújtani) illetve pisze orr és vékony/keskeny fiús arccsontozat (ami nekem van), ami minden csak nem férfias és nem orvosolható. Nekem ne gyertek a kondizással, mert mindig ezt a lózungot hallom tőletek, miközben én is járok kondizni, de semmit nem old meg. Kondizástól nem lesznek másabbak a csontjaid. 23 vagyok és 170 mély. Még szerencse, hogy legalább a borostám viszonylag normálisan nő. Így legalább nem kérik el a személyimet, ha a boltban 4,5%-os sört akarok venni. :P
2017. jún. 23. 14:25
 7/15 anonim ***** válasza:

#6


"Pisze orr", most komolyan? Szerinted jobb egy bazi nagy orr, mint amivel engem áldott meg a sors (meg nagyanyám génjei)? Cserélhetünk... :D


És nem csak neked vannak rossz külső adottságaid, nekem pl. ázsiaiakra emlékeztető szemeim vannak (nagypapámnak meg az arcra is tiszta Mao Zedong - no nem a festmény, hanem a fénykép-változatféle). De ha ezen agyalnék mindig, akkor mehetnék is öngyilkosnak. Marad a remény, hogy lesz nő aki elfogadja.

2017. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért akarsz nőies nőt, ha te nen tudsz férfiasságot nyújtani?
2017. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8: A hormonjaim és érzéseim ugyanolyan férfiasak, mint bárki másé, csak ez kívül nem nyilvánul meg.
2017. jún. 23. 15:50
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy egy csomó lány oda van az ilyen pasikért, nézd meg milyen menő volt Michael J Fox a 80-as években, vagy Justin Bieber, ő sem a férfiasság mintaképe...
2017. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!