Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki kedves értelmes és összess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kedves értelmes és összessègében szép is ahhoz odamennek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Főleg egyetemen de akár munkahelyen is, veletek sűrűn van ilyen?


Eddig nagyon nem volt önbizalmam,nem jártam tàrsaságba de most az egyetem miatt folyton közössègben vagyok.Eddig azt láttam,hogy facebookon minden lány tökèletesen szèp,ès most bejelöltek új ismerősök ès làttam őket,a valóságban koràntsem olyan szépek (és semmifèle bulis pezső èletük sincs.)Eddig azt hittem kilógok a sorból, nagyok voltak az elvárásaim magammal,az öltözèkemre, sminkemre, nem vagyok a világszèpe de próbàltam mindig úgy kilèpni az otthonomból, hogy figyelek magamra.Itt meg azt látom, hogy mások csak fb-n figyelne, a valósàgban nem.Egy picit elkezdtem jobban rendben lenni magammal,aminek nem csak ez az oka,hanem,hogy megaláltam a helyem vègre.Viszont senki nem barátkozik vagy ismerkedik velem, én visszshúzódó vagyok de ha találnèk alkalmat,akkor menne.


Aki igazàn karizmatikus annak nem kell mások társasàgát keresni,hanem mindenki más odamegy hozzá magàtól?És aki igazàn szèp annak mindig vannak udvarlói is?



2019. szept. 14. 08:43
 1/5 A kérdező kommentje:
*figyelnek
2019. szept. 14. 08:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha leszamitjuk azokat akik utcan ismeretlenül elkezdenek csak hatso szandekkal nyomulni, akkor ugy latom itthon ez nem divat.


Nekem külföldön volt olyan rengeteg pl tengerparton idegen srac hivott jatszani a vizben (volt olyan müanyagos labdas jateka), elvitt olaszdiszkoba, milliot röhögtünk ettermekben,

vagy üres jatszoteren (csak ugy bementem felterkepezni a helyeket)is jött egy srac (közeli szalloda felszolgaloja)beszelgetni aztan bevitt hatra a szallodaba a konyhara meghivni kajalni, athozott hozzam kavespecialitast stb

Vagy vagy vagy irhatnék millio sztorit külföldi sracok hogy ismerkedtek velem.

Itthon meg az utcai leszolitokon kivül semmi. Strandon sem etteremben sem

2019. szept. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tapasztalatom, hogy sem egyetemen, sem munkahelyen nem jönnek oda csak azért, hogy ismerkedjünk (akár barátkozásról, akár másról van szó). Ha olyan a szituáció, hogy már eleve egy közegben vagyunk, oldottabb kicsit a hangulat, akkor már igen (nem kell feltétlenül bulira gondolni, elég csak egy jobb hangulatú gyakorlat/nap a munkahelyen), de amíg egy kicsit nem engedsz fel, amíg te nem nyitsz egy minimálisat, addig jellemzően nem jönnek mások ismerkedni csak úgy. Én is ilyesmi típus vagyok, mint s leírásod alapján te, nehezen ismerkedek, de azokban a szituációkban, amikor rá voltam kényszerítve, már ment a dolog és csomó barátom meg udvarlóm lett végül. Ez mem feltétlenül a külső függvénye amúgy, szipatikus lehetsz valakinek anélkül is, hogy minden reggel belőméd a hajad meg profi sminket tennél fel.
2019. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utcán, buszon, vonaton mindenki a telefonját bámulja és egyébként is, manapság mindenki sértésnek veszi ha hozzászólnak idegenek.
2019. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy képzeled, kérdező? Élőszóban ismerkedni? Ma? Ma mindenki a telefonját buzerálja, és csak neten próbálkoznak (ha egyáltalán) az ismerkedéssel.
2019. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!