Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki szép, értelmes, kedves, minden ok, de nem találja meg azt akit keres, ezért végül egyedül marad?

Figyelt kérdés
Se gyerek, se férj.. Vagy végül lejjebb adják az igényeiket, és hozzámennek valakihez, akibe bár nem szerelmesek, de legalább nem maradnak egyedül..? Nem tudom elképzelni, hogy mindenki megtalálja élete párját.. Velük mi lesz? Csak kíváncsiság..
2017. dec. 7. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szépség, értelem, kedvesség relatív dolgok. Mihez\kihez viszonyítasz? De ha egy olyan nőre gondolsz, akire a többség szerint jellemzőek ezek a tulajdonságok, akkor szinte kizárt, hogy egyedül maradjon. Ha mégis így lenne, akkor viszont a "minden ok" kitétel nem teljesül.
2017. dec. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van. Fiatalon hozzámentem valakihez, amit már rég megbántam. Gyerek nincs. Próbáltam/próbálok keresni, de nagyon nehéz.
2017. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es, egyet értek..
2017. dec. 7. 10:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nehéz párt találni. Tönkre ment a sok éves kapcsolatom. Azóta képtelen vagyok új párt találni.
2017. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Van sok ilyen. Vagy csak annak LÁTSZIK aminek írod, de valójában elviselhetetlen, vagy bár olyan aminek írod, de az igényei egy hercegnőével vetekszenek.
2017. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Persze, de valójában nem értelmes és táblázatot csinál a társkeresésre ahelyett, hogy az emberre lenne kíváncsi s beleválaszt.
2017. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs, bar sokan hiszik azt hogy veluk minden oke, csak mindenki mas rossz.
2017. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet. Az alábbiakat látom:

- irreális elvárások a másiktól (neki csak a topmodell külsejű pasi jó, gazdag is legyen, vicces is, mindenből a top... az ilyenek simán tudnak válogatni a szép, értelmes, kedves nők között)

- szerencsétlen a szerelemben. pl. rokon esete, ő ilyennek látszott, hogy egyedül marad, aztán 40+ talált magának vkit... előzőleg ilyenek voltak: házasság... ő mint nő egyedül maradt az építkezéssel és a házimunkával, lestrapálódott, szólt is a férjének... aztán meg lett csalva vmi 20éves szőke libával, mert "ő legalább kedves és cuki és csacsogós és mindig ugrál körülöttem". Aztán: pasik, akik nem akartak elköteleződni, magasabb szintre lépni (2 év után összeköltözést nem akar, 30+-osan gyereket még neeee, ilyesmikre gondolok)... volt egy fiatalabb srác, aki tök aranyos volt, de nem ugyanott tartottak az életben.

aztán egy másik barátnőm, aki az alábbiakat tapasztalta meg: 1) amikor már őt nem érdekelte a srác, akkor kezdett el a srác érdeklődni (majdnem 1 évig elég egyértelmű jeleket küldött, a srác is tudta... aztán gondolta, hagyja a francba..., 2) 2 pasas, aki nem tudja, mit akar. Végül is játszottak vele, de nem rosszindulatból. Az 1ik tuti defektes is volt elmeszinten. Jeleket küldött, aztán visszakozott, aztán megint. A másiknál ez a tipikus romantikusfilmes cucc volt: "bírlak téged, tetszel, de vallásos vagyok, és anyukámnak nem tetszene, ha nem ebből a felekezetből lenne a feleségem"... hogy mennyire igaz, tudja a franc

- nem irreális elvárás, de olyan, ami miatt rengetegen kiesnek.

másik rokon. Konzervatív keresztény. Nyilván ilyen vallású párt szeretne (gyereket is szeretne, azt keresztény vallás, tanok szerint nevelni). Na itt már a férfiak nagy része kiesik. Aztán kiesik még az az adag pasas is, aki addig konzervatív keresztény, amíg a melegeket meg a migránsokat kell fikázni. Ha már templomba kéne menni vagy a szexig várni házasság előtt, akkor már sírva iszkol. Az említett nő próbál ismerkedni, jár keresztény közösségek által hirdetett programokra... mindig ugyanazok, a többségük házas. Vagy korban nem hozzá illő (20-30+). Eddig egy randit sikerült onnan összehozni, de nagyon nem illettek össze a férfival (elég gyanús, hogy kezeletlen és baromi magas mértékű OCD-je vagy egyéb mániás betegsége volt a pasasnak... többek között a randin felállt x órakor REMEGVE, hogy neki fél óra múlva MOSNIA KELL, és elment)


Ki tudja, mi lesz velük. Van, aki egyedül hal meg, van, aki inkább összejön vmi hozzá nem illővel, van, aki szerencsés lesz, és megtalálja a szerelmet, csak nem fiatalon.

2017. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az elvárások köszönőviszonyban sincsenek a realitással, akkor ez valahol törvényszerűen bekövetkezik.
2017. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem arra gondolok, hogy túl magasak az elvárások..
2017. dec. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!