Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az értelmes férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az értelmes férfiak miért nem mernek csinos szép lányoknál kezdeményezni? Félnek tőlük?

Figyelt kérdés

sok lánytól lehet azt olvasni, h mindig a bunkók próbálkoznak be náluk, meg az autójukkal akarnak felvágni.. pedig nem ez számít a nőknek..

legyetek velük normálisak, közvetlenek és természetesek.. máris meg fog nőni az esélyetek náluk..


2019. jan. 7. 20:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Nem tőlük félnek, hanem a csalódástól, és az elutasítottság romboló, rossz érzésétől.
2019. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

A kedves, értelmes, jófej férfiak gyakran alulértékelik magukat tapasztalatom szerint.

A harsány, feltűnősködő alakok meg túl.

2019. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%

Párom értelmes, helyes, sportos, hűséges, tisztelettudó, én meg egy csinos sportos nő vagyok. Ő kezdeményezett és már 6 éve együtt vagyunk.


Csak hogy egy pozitív példát is olvassatok a sok negatív panaszkodós mellett.

2019. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%

#2 bizony! Einsteinnek szokták tulajdonítani a mondást (de bizonyítékot még nem láttam rá hogy tényleg ő mondta volna): az okos ember mindig tele van kételyekkel, nem biztos semmiben, de a hülye mindig nagyon biztos magában.


Én is ezt látom, az igazán értelmes emberek mind önbizalomhiányosabb, visszahúzódóbb emberek, a hülyék viszont mindig nagyon harsányak, nagy arcúak.

2019. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Egyetértek!


Amúgy sajnos nem is értem, hogy mi van az európai férfiakkal... egyszerűen nem mernek csajozni, nőkhöz hozzászólni. Persze nem mindenkire értem ezt, de rengeteg töketlen pasi/férfi van. Lehet hogy nem is feltétlenül töketlenek, de legalábbis nemtörődöm. Azt hiszik összedől a világ, ha netán kapnak egy elutasítást...


Kik járnak jól? Akik pofátlanul, gátlástalanul nyomulnak, kezdeményeznek. Ők aratják le duplán a babérokat. Hozzáteszem, hogy például Japánokra is jellemző ez általánosságban...

2019. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nem mertem sose kezdeményezni, pedig nem vagyok rút. Féltem attól hogy a kiszemelt csaj lepattint. Én valahogy egy kieső kategória voltam a nőknél, de semmi negatív jelzőt nem tudok magamra mondani, ami visszataszító lenne és mégse csíptek. Max beszélgető társnak voltam jó, de végre változott a helyzet.
2019. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
44%
Minél butább és rosszabb valaki, annál gátlástalanabb.
2019. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
14%

mert nehéz a munka,a nő meg a gyerek mellett randizgatni heteket.

a sima gyors dugásba meg nem feltétlen vannak benne csak úgy.

2019. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
54%
Miért álljanak be a sorba? Hogy néhány lelkifröccs után lelépjenek egy nagyképű, törtető, arrogáns szemétládával? Felesleges energiabefektetés, tetszik, nem tetszik, a tények azt diktálják, hogy mindig ugyanaz a vége.
2019. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
36%
Hát igen 38%-os férfitől nem is várnék mást, mint ezt a felfogást. :) Nálad valóban a buta arrogáns, ösztönlények is szórakoztatóbbak lehetnek. :)
2019. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!