Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, hogy ne mindig csak nős pasikba fussak bele? Létező minden számomra elérhető helyet, módszert próbáltam már, de hátha valami tipp vagy új ötlet?

Figyelt kérdés
Jah,nem nincs túlzó elvárásaim,nem keresek milliomost sem.Csak már sokadik ilyen és annyira csalódott vagyok miatta.

2019. szept. 14. 09:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdező és #7 , itt velem, de nyilván nem vagyok elég menő én sem, mint ahogy sok más nem nős férfi sem, akiket semmiképp nem akartok észrevenni.
2019. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez kizárt dolog.


Ha 10 férfiből 10 ilyen, akkor nálad vannak problémák.


Másokat észre sem veszel pl...

2019. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem direkt alakítom így ,nekem is kínos.

Bevonzom őket akkor?

2019. szept. 14. 13:47
 14/15 Rockarc ***** válasza:

Nem biztos, hogy veled van a baj. A normalis ferfiak elobb utobb elkelnek, akkor is, ha van uresjarat ket kapcsolat kozott. Ha nos ferfi kezd veled, akkor az nyilvan kuka. Ha te puhatolozol es megtudod, hogy nos, hat akkor nincs mit tenni. Jol valasztottal volna, pont egy olyat, aki alkalmas parkapcsolatra.


Ne add fel, noi reszrol sem faklyasmenet az ismerkedes, hanem kokemeny melo. Ki kell valogatni a sok idiota kozul azt, amelyik megfelel. Masok is igy csinaljak, szinte a fel vilagot le kell tiltani az elejen, mire feltunnek azok, akikkel tobb is elkepzelheto. Ezt meguszni nem lehet, legfeljebb szerencsed lehet, ha rogton az elejen szembejon egy ilyen.


43F

2019. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Critacan ***** válasza:
Lehet szerencsétlen vagy ebben a dologban és többnyire ezeket vonzod. Én például 31F vagyok és nemsoká válni fogok mert én sajnos a ribiket vonzom. Ettől függetlenül nem adom fel a dolgot hogy legyen valaki aki tényleg hozzám való. Nehéz rendes párt találni de nem lehetetlen.
2019. szept. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!