Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy asrock b250 pro4 a1...

Balázs112 kérdése:

Adott egy asrock b250 pro4 a1 a2 es ram slot teljesen jól mukodik viszont ha a b1 b2 rakok ( 1db al is probáltam vissza a1 be mukodik) akkor csak a ventilátor pörög fel valami ötlet?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi ramod is van? 2 vagy 4? De ha jól értem csak kettő.

Elvileg mennie kéne úgy is, amit produkál az pont olyan mintha ram hiba lenne, de akkor ez itt slot hiba esetleg?

És ha A1 + B1? Ez lenne a dual chanel.

Mi a ram pontos neve amúgy?

2019. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hyper x fury 2x4gb 2400 mhz + egy hyper x savage 8gb 2133 tudom hogy külömbözö a1 ben van az egyik 4gb a másik ban a 8 igy megy gond nélkül viszont ha akármelyik átpakolom a b be akkor semmi mondjuk az alaplapban a proci mellet csati csak 4 pines van bedugva a 8 helyett erre gyanakszom de nem biztos
2019. febr. 15. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát.. ha a a1 + b1 a verzió, akkor sztem nem fog menni, mert az lenne a dual mód, ha minden igaz. De úgy hogy csak a b slotok, úgy sztem mennie kéne, de remélem lesznek nálam nagyobb guruk.
2019. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megoldottam ha valaki hasonló cipöben járna kivettem a procit utána vissza és mukodik az összes
2019. febr. 15. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!