Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pedagogusok gyermekei, tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pedagogusok gyermekei, tenyleg van veluk valami “baj”?

Figyelt kérdés

Tapasztaltatok mar hogy a pedagogusok gyerekei kicsit nehezebb esetek? Ex baratom anyukaja ovono es mit ne mondjak voltak kozottunk eleg durva surlodasok. Majd elkezdtem talalkozgatni egy sraccal nemreg akinek tanitok a szulei ... nem mondom, nem alalkul ugy a dolog ahogy kepzeltem .

Baratnom erre azt mondta : persze a pedagogusok gyerekei nem teljesen szazasok, kezdj masokkal is ..



Tudom sokmindenen mulik, lehet ket ember csak nem illik ossze vagy hasonlo. De volt hasonlo tapasztalatotok hogy pedagogus gyerekei nehez eset lehet ?.


2019. szept. 14. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Miért lenne nehéz eset? Egy pedagógusgyerek semmivel nem másabb, mint más diplomás szülők gyereke.

Azért, mert EGY EMBER kijelentett neked valamit, azért annak már úgy kell lennie?!

2019. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is hülyeségnek találom, de gondolom ő már többször tapasztalta és talált összefüggést h ezek a srácok furábbak bizonyos téren. És ha belegondolok, lehet benne valami. Ezért kérdézem, hogy tapasztalt-e valaki hasonlót
2019. szept. 14. 10:46
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Tanárok, orvosok, papok gyerekei közül tényleg sok a kattant. Nem tudom mi miatt. Remélem az én gyerekeim azért normálisak lesznek.
2019. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Az én férjem pedagógus gyerek, meg abból az igazi én vagyok a pedagógus világból gondolkodó szülőkkel.

Kicsi sznobsag is befigyel, mégis a férjem meg a húga is normális. Semmi baj velük.

2019. szept. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Tudja a fene....2 olyan családot is ismerek a környezetemben, akikre ráillik a fenti probléma.

Az egyiknél anyuka általános iskolai tanárnéni, de nem igazán bír a gyerekeivel.A legnagyobb szóba sem áll vele évek óta, a középső is szrik mindenre, a legkisebb meg lassan az iskola rib.ancává válik.

A másik meg a saját gyerekem egyik tanára.Az angol órákat azzal tölti, hogy panaszkodik arról, hogy a két huszonéves fia semmibe sem nézi.Idegbetegen tartja az órákat, mert a saját családjában képtelen rendet tartani. És ezt mind a diákokon vezeti le.

Azért itt nem kevés baj van a szülőkkel is....

2019. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni ,hogy nem akartam senkit sem megbántani
2019. szept. 14. 10:58
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Igen, van velük baj. Egy tanár még otthon is tanár, készül az órára, dolgozatokat javít, gyereknevelésre nem jut idő és ez meg is látszik az ilyen gyerekeken.
2019. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#3


A papok gyerekeire kivancsi lennek, hogy kattantak-e.....

2019. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok híve az általánosításnak, de én is azt tapasztaltam, hogy a tanárgyerekek kicsit kattantak.
2019. szept. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"A papok gyerekeire kivancsi lennek, hogy kattantak-e....."


Református papok házasodhatnak például, ha a cölibátusra gondolsz.

2019. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!