Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25-35 év közötti nők van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 év közötti nők van köztetek aki nem szeretne gyereket, de nem zavarná, ha a pasinak már vannak gyermekei, akik nem vele élnek? 39 éves férfiként kérdezem. És eszemben sincs itt keresni párt magamnak. Őszinte válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 22:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom még, hogy lesz - e saját baba. De nem zavarna, ha a majdani páromnak lenne.
2017. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Én még nem tudom, szeretnék-e, egyelőre nem... Nem zavarna, ha a páromnak lenne előző házasságából gyereke. (Akkor sem, ha vele élne/élnének)
2017. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ez a pasi érzelmein múlik főleg, valahogy meg kell ossza a szeretetét megfelelően a gyerekei és a párja között, ne érezze a nő, hogy esetleg mellőzve van, vagy pedig csak egy eszköz.
2017. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan 40-es férfit, akinek már kamaszok a gyerekei és már másképp viszonyul hozzájuk, mint mikor azok kicsit voltak és így őszintén és ragaszkodóan szerelmes a párjába.
2017. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
A szeretet nem véges szerintem! Nem kell rajt oztozni ,aki őszintén szereti a párját az nem mérlegeli a szeretetét.
2017. jan. 12. 23:33
 6/30 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék, de csak akkor vállalnám az ilyet, ha a férfi neveli a gyerekeket. Ha anya halott vagy lelépett.


Ha anyánál vannak, lehet gonoszkodó. Vagy lehet olyan még normális anyával is, hogy valami közbejön, és le kell mondani ezt-azt. Akkor inkább legyen a gyerek állandó.


Esetleg ha az anya nagyon normális, és meg tudok vele beszélni mindent, hogy a gyerek ne ugrasszon minket egymásnak. Hogy legyen felnőttként valamennyi tekintélyem. Ha az anyával meg lehet beszélni, hogy mik az elvei, és ugyanazon elvek alapján nevelném őket én is.

2017. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Csak mint érdekesség a nők (akik állítólag okosabbak mint a férfiak) , rengetegszer hozzák elő a fentebb is említett dolgot..."csak ha nem kell osztozni a szeretetèn" WTF????

Gondolkozzatok már kicsit mielőtt valamit mondotok vagy írtok.


Kèrdező teljesen helyes a meglátásod ,én ugyanígy gondolom. A szeretet nem véges, és teljesen másként szereti az ember a gyerekeit, és esetleg az új párjàt, vagy esetleg a szüleit , rokonokat, sorolhatnám....

2017. jan. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
36%

Van, de nagyon kevés.

Hasonló korú férfi vagyok, elvált, 2 gyerekkel.


A legtöbb nő akar saját gyereket, nekem viszont három gyereket felnevelni és eltartani nincs kapacitásom.

Sok esetben itt bukik a dolog.


Akinek van gyereke, az értelem szerűen vele él, és sokszor nem könnyű beilleszkedni hozzájuk. Sajnos sokszor van az, hogy a gyerek neveletlen, válás után csüng rajta az anyja és elkényezteti. Nekem nem hagyja hogy rászóljak, pedig tudom, hogy nem vagyok rossz apa. Annyira különböznek a nevelési elvek, és persze a gyerek se fogad el, hogy állandó a vita.

De az anyagi segítség az kéne, és megint csak ott tartok, hogy 3-4 gyereket tartok el.


És sok nő csak elviekben tudja elfogadni, hogy van gyerek. De nem gondol bele, hogy nincs kettesben töltött hétvége, vagy hogy muszáj időnként beszélni az exemmel, és igyekszünk egy viszonylag baráti hangnemben beszélni, a gyerek miatt.

Vagy azon megy a hiszti, hogy "nem zártam le az előző kapcsolatot", vagy azon, hogy sosem vagyunk kettesben, sokat dolgozok, és "elhanyagolni". Ki nyíltan, ki burkoltan, de elkezdik ekézni a láthatást, hogy kitúrja a gyerekeket. Programot szervez arra a hétvégére, aztán hisztizik, hogy nem megyek, és ő kevésbé fontos.

Egyeseknél egyszerűen az a baj, hogy utálják a gyerekeket. Azért nem akar sajátot se. De az enyéim se tudja elviselni fél napig, idegbeteg, inkább nem is találkozik velük. Egyenesen megmondja, hogy semmi köze hozzájuk, oldjam meg egyedül. Ami elvileg jogos, gyakorlatilag együtt élni így nem lehet.


Komolyan mondom, hogy egyedülálló anyaként sokkal könnyebb dolguk van, szinte mindenki talál párt. Elvált apaként pedig állandó akadály, hogy van gyerek, anyagilag nem kis teher, de egyébként nem él velem. És nagyon sok nő nem fogja fel, hogy nem agglegény vagyok, akinek semmi kötöttsége.

Viszont nem egyszer dobtak el egy gyerektelen, nőtlen férfiért, akivel ilyen gond nincs.

2017. jan. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
35%

Gyermrktelen férfit keresek családalapításra.Nem akarom más gyerekét pesztrálgatni,vasárnaponként sem,és nehogy már az én gyerekem nélkülözzen azért hogy a férfi fizesse más gyerekeinek a gyerektartást.Mégha nagyon jól keres akkor is azt az összeget amit kifizett az előző gyerekeinek,félretehetnénk az én gyerekemnek.Egy babánál meg tényleg minden fillér számít..Meg őszintén szolva azt sem szeretném hogy a gyerekemnek legyen 2-3 féltestvére..Én úgy vagyok vele hogy akiket nem én szültem azok hogy lehetnének testvérei a gyerekemnek?Persze az apja révén,de meg lehet kövezni,engem zavarna ha a gyerekem egy idegen nő gyerekeit testvéreinek tekintené..Mondjuk nem hiszem hogy tekintené,hisz nem együtt nőnek fel...Meg ha az előző feleségét otthagyta gyerekekkel mi a garancia hogy engem nem fog?Nem akarok egyedülálló anyuka lenni,sem azt hogy még kevesebbet költsön a gyerekemre az új gyereke miatt...Szóval sok hátránya van ha gyerekes férfival kezdesz,én nem vállalnám a rizikót.Inkább keresek egy gyermektelen férfit és együtt éljük át az első babavárás örömeit,ez sem utolsó szempont.Szerintem egy szintén elvált anyuka jobban illik egy gyerekes férfihoz,és ha gondolják vállalhatnak még közös gyereket..Es bár azt mondod nem keresel kapcsolatot,de azért 14 év korkülönbséget mindenképpen soknak éreznék,max.6-7 évvel idősebb az,ami még elmegy.

25/N

2017. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Szövegértési problémák lehetnek nálad,de azért köszönöm a választ annak ellenére is hogy kicsit gázos a felfogásod gyerekek terén.
2017. jan. 13. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!