Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek meg van ez a "mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek meg van ez a "mindig van lejjebb" érzés a társkereséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor már annyira kevés reményetek van, hogy lesz barátnőtök, de azért meg van az aprócska remény, de utána az is folyamatosan egyre szertefoszlik. Nekem most volt ilyen érzésem. Egy átlag alatti csaj - akiről végre azt hittem, hogy tökéletesen illik hozzám, mert annyira lejjebb adtam az igényeimet - egy magas, szénnégyúrt, alfahím palival jár együtt, akinek én a közelébe nem érek. Ez az a tipikus érzés, amikor annyira leadod az igényeidet, hogy nem hiszed el, hogy ne lehetne esélyed, de baromi nagyot tévedsz és még ekkor is fényévekre vagy, hogy kapcsolatod legyen.
2019. szept. 14. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem adom lejjebb az igényeimet. Minek jöjjek össze olyannal, akivel nem akarok?! Inkább dolgozom rajta, hogy több esélyem legyen.
2019. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez az érzés abban van meg amikor vki kulturalatlan taplo mindig azt hiszem ennél aljasabb nincs es mindig képes vki ràcàfolni. Ha vkit elutasitok pl ne hari nem akarok tàvkapcsot az adatlapomon is àll, olyan bànto sértö beszolasokat kapok hogy mindig azt hiszem ennel nincs lejjebb es mindig kiderül hogy mindig van lejjebb. A bunkozàs kulturálatlansàg is hatàrtalan.


Annak örülök csak hogy nem 12 vagyok. Màr szétbögtem volna magam azokon amiket felnöttek irnak. De igy is kemény tud lenni nagyon

2019. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, amikor a pasik képeit nézem társkeresőn (30-40korosztály)...
2019. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.

Olyan lánynál kezdeményeztem aki nem igazán jött be, csak hogy legyen már valami, mert nem bírom nő nélkül.

Buliban ismerkedünk meg.

Aztán lepattintott kamu szöveggel, hogy nem tudunk találkozni, mert 40 fokos láza van.

Másnap vigyorogva jött szembe velem a koli folyosóján, el is szégyellte magát mikor meglátott.

Másik eset.

Poénból ráírtam egy ronda nőre, kíváncsi voltam mi lesz a reakció.

Válaszra sem méltatott.

Jóképű haverom: "ne mondd már hogy ez ilyen nőre ráírtál.. hallod ez max egy 4-es, nagyon ronda.. na megbököm face-en"

Csaj kb azonnal vissza is bökött neki.

Ennyit erről, hogy add lentebb.. ezért? Hagyjuk már :)

2019. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as. Én kb. 8 társkeresőre regisztráltam 44 éves férfiként. Aztán megnéztem a 36-44 éves nőket. Azt hiszem reménytelen a helyzet. Nem arról van szó hogy lejjebb és lejjebb, hanem konkrétan a nyolc oldalról nem találtam 5 olyan nőt, akinek a külseje és a reglapja megfogott volna.


Pedig az elvárásaim annyira alapok, hogy ennél lejjebb már nem tudok menni:


- testalkat vékony

- legyen értelmes


A testalkat nálam nem divathóbort, de a negyvenes nőknél ez már-már megugorhatatlan magasság. A legyen értelmes pedig arra vonatkozik, hogy két lábbal a földön járjon. A többségnél ez is teljesíthetetlen. Az hogy elvált, van/vannak gyerekei már nem is számít nálam.


Amit problémának tartok, az az, hogy klasszisokkal többet képzelnek magukról a nők is és a férfiak is. Túl sok a média befolyás, mindenkinek a legszebb, a legszuperebb kell. Oké, csak így ott marad egy rakás depressziós ember, akik csak álmodoznak.

2019. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!