Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsen vágyam a lányok iránt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen vágyam a lányok iránt de mégis legbelül rossz érzés van bennem?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok húsz éves semmilyen vágyam sincsen a lányok iránt. Szexuálisan sem izgatnak de egy sima beszélgetés erejéig sem. Nem akarom az idejüket rabolni mikor sokkal jodd dolguk is van minthogy velem foglalkozzanak. Annyira eltávolodtam, hogy ma már teljesen impotens lettem. Amit nem is bánok mert csak további frusztrációt okozott volna nekem. Nem akarok ismerkedni mert nem tudok és tudom, hogy esélytelen lennék de mélyen legbelül néha azert elkeserít.

2019. aug. 1. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Minden bizonnyal.
2019. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem izgat fel egy meleg, sikamlós, szűk, lüktető vagina? Beteg vagy. 😀
2019. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet hogy a saját nemedhez vonzódsz, csak még magadnak sem mered ezt beismerni?
2019. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sem a nők, sem a férfiak nem érdekelnek, akkor aszexuális vagy. Így érthető, hogy ninxs vágyad.


Viszont ettől függetlenül még vannak szükségleteid, intimitás biztonság, összetartozás, amiet párkapcsolatban a leghatékonyabb kielégíteni. Tehát az aszexuálisok is szeretnek párkapcsolatban lenni. Mindenképp javaslom, hogy értsd meg magad, hogy tényleg ez a helyzet, vagy csak egy trauma behatása alatt vagy...


És ha tényleg, akkor érdemes felkeresni aszexuális közösségeket, ahol hozzád hasonlókkal ismerkedhetsz 🙂

2019. aug. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek hogy segítsenek mert beteg vagy.
2019. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálni sokat szoktál? Csak mert az eléggé elveheti a motivációdat a nőkhöz.
2019. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam.
2019. aug. 2. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!