Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas testes lany aki alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas testes lany aki alacsonyabb ferfit kedvel letezik e? Nem elmeletileg hanem gyakorlatilag. En csak ellenkezojet tapasztalom.

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm ilyen, és tetszett már neki nála alacsonyabb és vékonyabb srác. Nem lett semmi a dologból.
2019. szept. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 170cm vagyok, de nekem is a jóval magasabbak tetszenek.
2019. szept. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Létezhet ez a ritka jelenség. Elég h.lyén néznek ki egymás mellett, az már biztos.
2019. szept. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ritka, viszont ismerek egy ilyen párt. Motoroznak és a férfi vezet. A nő meg lazán átlát a férfi feje felett.

Ez annyira ritka, aki ismeri őket még az is utánuk néz.

2019. szept. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt tanarom es a férje ilyen páros.
2019. szept. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok magas, de jelenleg egy velem egymagas pasasért vagyok oda. Cipőben én vagyok magasabb. Alapvetően a magas férfiakért vagyok oda, de ő kivétel.
2019. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyről tudok, egy távoli rokon. De megiszod ám a levét, mivel az ő férje is alacsonyabb és sokkal gyengébb-vékonyabb nála. Kb. csicskáztatja, társaságban a férfi neve kuss, és minden téren uralkodik felette. A bácsi kb. megszólalni nem mert, ha mégis, azonnal kapja a boka-ütést a néni botjától "csend legyen, senki nem kérdezett!".


Ezt inkább ne.


Elméletileg létezik persze, ott a klasszikus "Kérem a következőt" sorozat ahol Ursula bele volt zúgva Dr.Bubó-ba.

2019. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!