Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme úgy társkeresőzni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy társkeresőzni, hogy gyakorlatilag a 0-ról építem fel magamat?

Figyelt kérdés
Új város megismerése, új barátok szerzése, új képzés, új munkahely mellette, új hobbi. A lényeg, hogy mindenbe most fogok belekezdeni, teljesen magam mögött hagyva mindent.
2019. aug. 26. 21:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Na meg persze magamat is fejlesztgetem közben.
2019. aug. 26. 21:37
 2/17 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne értelme?

Én tisztellek a bátorságodért és elszántságodért.

2019. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legjobb. Tisztalap, új élet, új kapcsolat.
2019. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút, a lényeg, hogy ezalatt lélekben nyitott is legyél minden újra.
2019. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha nem Budapest az a város, akkor nem, mert fogsz találni kb. 3 embert, vagy még annyit se.
2019. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy, és a nulla mennyire nulla.


Pl a személyiségedet hozod. Ha azzal eddig nem volt gond akkor ezután se lesz. Amig nincs eredmény, addig értelmetlen. Majd ha már elêrtél valait, ha fel tudsz mutatni valamit. Ezt a tisztelet meg nyitottság baromságot felejtsd el. A kutyát nem êrdekli honnan jöttél hogy mit éltél át, hanem hogy most hol tartasz! Ha nullán akkor nullát érsz!

És igy az idő a legfontosabb. Ha huszonêves vagy akkor sikerülhet. 35-40 után esélytelen nulláról értékelhető szintre hoznod magad.

Persze az se igaz hogy te a nullán vagy szóval van esêlyed! Én ott vagyok tehát tudom miről beszélek.

2019. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
44%

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nincs értelme. Nulláról, azaz a semmiből kezdesz új életet (pont ahogyan e pillanatban teszem én is), miközben a nőknek megvannak az alap, úgymond funkcionális elvárásaik, mondjon akárki akármit. Szerinted hülyék a nők? Szerinted a nincstelen, új életet kezdő, napról napra éldegélő, hónapokig a túlélésre játszó kis macskajancsira, vagy a lakással, autóval, megfelelő egzisztenciával és jól fizető állással rendelkező férfira pályáznak? Hagyjuk a süket dumát, hogy a férfi belső értékei számítanak. Baromság. Kitörölhetjük velük a seggünket.

Neked most ne a csajozás legyen a célod, hanem hogy összekaparj valamennyit pár (jó pár) év alatt, amit majd önrészbe be tudsz fizetni egy lakás árába, csak hogy ne albérletről albérletre kelljen mászkálnod életed végéig.

2019. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Persze,h van.De ne várj egyik pillanatról a másikra csodát.Az is meglehet,h ér pár csalódás,de nem kell elkeseredni ;)
2019. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem az első dolog az életemben a párkeresés, de hiányzik egy társ.

Egyébként nő vagyok és tisztában vagyok azzal, hogy a férfiaknak is vannak elvárásaik.

2019. aug. 26. 22:06
 10/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, pénz kérdése az egész ;)
2019. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!