Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag alatti külsejű, komplexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti külsejű, komplexusos és önkritikus "pasiként" ciki, hogy még 26 évesen is szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nem az a tipikus szélmalomharcot vívó lúzer vagyok, aki világéletében tepert a csajokért. Soha nem szólítottam még le egy csajt sem, így nem meglepő, hogy intimebb beszélgetésem sem volt, nemhogy csók vagy szex. Mindig is utáltam magamat, mert egy gyerektestbe voltam bezárva és semmivel nem voltam magammal elégedett, de változtatni se tudtam semmin (magasságon természetesen semennyire). Az utóbbi pár évben már végérvényesen lemondtam a csajokról, előtte azért picit volt bűntudatom, de nem érzem azt, hogy ciki lenne számomra, mert ha egy lány emiatt savazna/szememre vetné, akkor megkérdezném tőle: "Jelen pillanatban, ahogy itt előtted állok a saját énemmel és nem lenne párod...melyik lenne az erősebb érzés: lefeküdnél velem vagy sem?" Ha utóbbit választanák, akkor pedig nekem jöhetne az aduász: "Hát akkor mégis miről beszélünk és mit csodálkozol, hogy szűz vagyok?"

2019. szept. 15. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem itt ez senkit nem érdekel. Ez a típusú kérdés am csak úgy 1 Milliószor lett eddig kiírva.
2019. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11: Ebből látszik, hogy különböző sorsok, eltérő élettörténetek, de egyazon problémák rengeteg ember közös sorsközössége. Remélem nem kell bocsánatot kérnem amiért egy erre szakosodott oldalon a SAJÁT problémám miatt kérdést teszek fel. Neked pedig a jó öreg tanács: ha nem tetszik lehet lapozni.
2019. szept. 16. 20:17
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezt a típusú problémát. Nem lehetséges megoldni tippelek.

A párkapcsolatok nem úgy működik mint egy telefon vásárlás és nem is alapvető emberi jog hogy mindenikek jár.


Ezt saját magad kéne megoldjad.


Egyébként meg mindig lesz egy olyan réteg aki kiszorul jelen esetben most a párkapcsolatokból. Csak 30 éve még nem volt net ezért ezek a személyek szét voltak szórva és ez a jelenség fel sem tűnt senkinek.


Na nem mint ha most bármi változna. (Max annyi hogy egyesek szerint ez egy kiváló humor topik lett.)

2019. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Looser 😂
2019. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!