Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le a szűz lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a szűz lányokat?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok még nem volt barátom és ha kiderül vagy szóba kerül, mindenki olyan lenézően összenéz és vigyorog.

Meg még régebben kiderült, hogy nem is csókolóztam erre az egyik fiú azt mondta, hogy hát én nem is csodálkozom. Miért mondhatta?

Mindenkivel kedves vagyok, szolid a viselkedésem ezért kerülnek el?

Mindenki arra a lányra hajt, aki miniben jár és sok fiúval volt már, meg sokan próbálkoznak nála.

A szüzeket annyira figyelmen kívül hagyják, hogy már lenézik. Ezt miért lehet?

A tapasztalatlanság ciki? Férfiak elsősorban ti hogy látjátok mindezt?



2019. aug. 21. 18:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%

A normális FÉRFIAK (nem éretlen kisfiúk) nem nézik le a szűz lányokat.

Nem ciki a tapasztalatlanság.

2019. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy ezzel mutatják ki hogy mennyire menők, ha a menő csajra hajtanak rá.
2019. aug. 21. 18:36
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Ezt fejtsd ki bővebben kérlek... ez a "menő" dolog most nem világos.
2019. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

Lehet inkább nem találnak szépnek vagy a személyiségedet elviselhetetlennek tartják. Legalább is a "hát én nem is csodálkozom" típusú beszólásokból nekem inkább ez jön le vagy ilyesmikre mondanám. Önmagában az, hogy szűz vagy 20 évesen, az én szememben nem lenne hátrány.

33/f

2019. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ha olyan lányt sikerül felszednie valakinek aki a többségnek tetszik, akkor felnéznek az illetőre.
2019. aug. 21. 18:40
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Ez... csak bizonyos életkor alatt-közelében van így.

Mint mondtam NORMÁLIS ÉRETT FÉRFIAK.

Nem kisfiúk...

2019. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyok harsány és idegesítő, nem is beszéltem még négyszemközt egyikkel se, mégis ezt kapom.

Azzal nem tudok, mit kezdeni ha nem vagyok elég szép nekik.

2019. aug. 21. 18:42
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

Inkább örülj neki, hogy ilyenek nem hajtanak rád. Szerintem kezdj el új barátok után nézni, akik érettebbek a jelenlegieknél.

Nagyon gyerekes viselkedés.

2019. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
23%

Nemtom, én nem nézem le a Szűz lányokat. Ha szimpatikus és vonzó, jókat lehet dumálni vele és izgatja a fantáziámat, akkor úgyis vele akarok majd lenni, hogy együtt számoljuk a csillagokat az égen, egyébként meg pont leszarom, hány emberrel volt együtt korábban...


Üdv. Mérleg ⚖

2019. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%
Én nem nézek le senkit azért mert tapasztalatlan. Főleg ha a kiszemeltem lenne, vagy a barátnőm. Ha a barátnőm lenne, akkor megfognám a kezét, és tanítgatnám.
2019. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!