Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves férfi vagyok. Szűz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves férfi vagyok. Szűz, és nem volt még barátnőm. Mennyire ciki ez? Adjam fel a reményt?

Figyelt kérdés
Sajnos sohse volt még barátnőm, mindig bátortalan voltam a lányoknál. Nem tudom, hogyan kell közeledni feléjük.

2019. márc. 24. 22:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem probálkozz pasiknál :D
2019. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé ciki.Feladni ne add fel,de fogalmam sincs milyen nőnek kéne egy szűz,gyámoltalan 38as
2019. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Rokonok nem segítettek? Valami ismerős nőt találni? Volt főnökömnek is 39 évesen lett először valakije, egy év múlva elvette, hozzá hasonló, magának való nő volt. Rokonok ismertették őket össze.
2019. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Érezd magad méltónak rá,hogy legyen valaki társad. Amúgy lehet, hogy pont találsz majd egy ugyanígy 38 éves nőt. Vagy akár bárkit.
2019. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
*Meg szoval szerintem kicsit be is beszélted magadnak ezt a bátortalanságot, azért nem mertél kezdeményezni, ha megtetszett valaki. Tehát ha volt konkrét ilyen alkalom. Hogy tetszett valaki, oda is mehettél volna, de visszafogtad magad nagyon
2019. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazából a legnagyobb problémám, hogy kicsi a farkam. Ciki, de ez van. És ez mindig visszatart, hogy mi lesz akkor, HA majd oda jut a dolog. Félnék.
2019. márc. 24. 23:11
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Hát így sose fogod megtudni. A helyedben én nem reklámoznám, hogy nem voltam még nővel. A kis farok meg sokkal kevésbé gond, mint a túl nagy.
2019. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

Én is kb. ennyi idős vagyok, sajnos ugyanebben a helyzetben. Hát nekem nem ebből ered a bátortalanságom, hanem én alapból ilyen voltam mindig is, és nemcsak nőkkel kapcsolatban.

Én azokon csodálkozok marhára, akikről lehet olvasni, hogy hasonló korban lett először nővel kapcsolatuk, hogy vajon hogyan tudták feladni az addigi több évtizedes egyedüllétet. Ilyenkorra már ezt teljesen megszokja az ember szerintem, lehet is itt-ott olvasni, hogy ilyenkor már az ember nehezen adja oda a függetlenségét. Nincs az a nő szerintem, akivel én évekig együtt tudnék lakni egy lakásban. Bár ezt mondjuk nem 100%-osan állítom, de most így érzem.


Nyilván nem reklámozza az ember, akinek adódik lehetőség, de előbb-utóbb az ismerkedés eljut abba a fázisba, amikor szóba kerül a múlt, és én baromira nem szeretnék hazudni. De ettől nem kell tartanom, mert eleve nincs is kivel ismerkedni, csak a felvetett lehetőségre reagáltam.

2019. márc. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a mereted miatt ne aggódj, menet közben kiderul, hogy probléma lehet-e. Nekem nőként pont az a gondom, hogy szűk vagyok, így sokkal kellemesebb egy kisebb, kevésbé vastag férfi szerszám.
2019. márc. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkoztasson h ciki-e vagy nem..próbálkozz lányoknál hidd el nem olyan fontos a méret..azt h szűz vagy ne reklámozd..ha megkérdezik akkor mond azt h úriember nem beszél ilyenekről(mert így igaz)..
2019. márc. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!