Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor netröl olyanokat irnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor netröl olyanokat irnak hogy nem akar zavarni az igazabol lerázàs? Akkor miert ir?

Figyelt kérdés

Amikor megkerdezik hogy vagyok mit csinalok irok meselek par mondatban. Visszakerdezek.

Ök tömondatban irnak magukrol aztan jön ez a mondat


Holott a net mobil korszakaban egyertelmü hogy akkor van fent az ember mikor odafigyel van valamennyi ideje. Azaz pl nem egy vizsga vagy melo közepen hogy zavarna.

Es ha vkit zavarna is akkor szimplan nem chatel. Kesöbb it vissza de attol még lehet chatelni.



Azt nem ertem minek ismerkednek akkor mine ir ha ugy erzi tömondatokkal kell kb többnaponta beszelgetni. Azaz 3-5 naponkent ramirnak ilyen semmiket.

Persze talalkozas eszükben sincs.

Tiltsam hagyjam az ilyeneket?


2019. szept. 16. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell tiltani, csak szokj hozzá, hogy a nők ennyire erőltetik meg magukat, mivel elvesznek a nekik írt levelek tömegében. Ez van. Válaszolj Te is tőmondatokban.
2019. szept. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor írok ilyet, amikor a beszélgetés abbamarad, de a jelenlét meg van. Tehát ott van, csak nem ír vissza.


Nekem is sokat kell kérdeznem, és baromi nehéz, hogy alig van válasz...


De nem adom fel! :)


42/F

2019. szept. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyenkor ezer másiknak is belökik ezt a pár mondatot.
2019. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!