Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a pasik, akik panaszkodna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akik panaszkodnak, hogy 100-ból egy csaj se ír vissza társkeresőn és levegőnek nézik őket, mit szólnának egy ilyen lányhoz? :D

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=LOGm6HAyIw8

És amúgy mi a véleményetek erről. Persze látszik, hogy nem mai adás (tinder előtti korszak) és az se meglepő, hogy a pasi is elég jól néz ki. Én álmomban sem remélnék ilyet. Ez a pasi meg elég lúzer, ha nem használta ki a csajnak a vakbuzgó rajongását. Jesszus én mi mindent tudtam volna kezdeni vele...



2019. szept. 16. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt sok pasi örülne ha ilyen csaj így tapadna rá :'D
2019. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi zaklatna egy csajt évekig így,akkor minden patkány lenne.

Bezzeg ha egy nő csinálja ugyanezt,mint itt is,az nem baj,sőt itt is a pasi a hibás :)

2019. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Még nem néztem meg, de nekem volt olyan barátosnőm, aki zaklatta azt aki tetszett neki, követte mindenhová, a srác ott rontotta el, hogy le is feküdt vele-mindenkit megdugott amúgy ezt lehetett tudni. Volt hogy nekem égett az arcom, mert kb. csak ahhoz kellettem, hogy ne tűnjön hülyének, mert mindenhol feltűnik, ahol a fiú is. Egyszer rám fogta, hogy miattam mentünk egy bizonyos helyre, ahol a fiú tartózkodott. Ott közöltem vele, hogy ezt ezek után egyedül csinálgassa. Már nem tartom vele a kapcsolatot, mert elég para volt amúgy is. Vannak nem normális nők is, nyilván, csak szerintem a férfiak sokszor szégyellnek erről beszélni.
2019. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sikertelen pasiknak bejönne, sikereseket idegesíti.
2019. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem kb. 100-ból egy nő ír vissza, de engem pl. kiráz a hideg azoktól a nőktől, akik azt hiszik, hogy ha kinéznek valahogyan, abból alapból következik, hogy ráböknek valakire, hogy "ő nekem kell", akkor az automatikusan ugrik.


Ép elméjű férfi ilyen nőt ideig-óráig tud csak elviselni. Utána rettentő idegesítő lehet..

2019. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5: Jajj, ne már, ezt most tuti erkölcsi szónoklatként mondod, de valójában belül te se ezt gondolod, ha 100-ból 1 csaj ír vissza. Egyszerűen hazudsz.

Én ott használnék ki (pozitív értelemben) egy ilyen csajt, ahol csak tudok. Nagyon meg kell becsülni a női ragaszkodást még akkor is ha külsőre rendben vagy (hát még nekem).

2019. szept. 16. 12:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem akar bolonddal kapcsolatot.
2019. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:01


Én meg meguntam az üres nőket. Egy ilyen zaklató pcsa nem nagyon hat már meg.

Nem értem miért nem tiszta, hogy a külső nem minden?

31 évesen többre vágyik az ember.

2019. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Látszik a fején h nem 100-as a csaj.
2019. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, hogy végre valakinek fontos vagyok és valakit érdeklek.

De sajnos felém se szagolnak...

2019. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!