Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedésnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél miért szűnnek meg a beszélgetések, vagy mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Internetes társkereső, alapvetően mindig jól indul, kérdezek pár alap dolgot a lánytól, hogy dolgozik vagy tanul-e, mióta nincs kapcsolata, mi a hobbija, stb. De mindig azt veszem észre, hogy pár nap után nem ír vissza. És sajnos ez már többször előfordult. Nem tudom, mit csinálok rosszul, vagy manapság ez így megy? Nem tudok másra gondolni, hogy időközben megismer egy jobb partynak vélt pasit, aki külsőleg mondjuk jobban bejön neki, de ennyi nincs benne, hogy ezt közölje velem? Megérteném, de szerintem ez így eléggé bunkóság faképnél hagyni az embert. Utána meg sírnak, hogy nem találnak normális pasit. Nem értem. Vagy nem kellene kérdeznem semmit? Akkor hogy ismerkedjünk?

2019. szept. 15. 08:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Valószínűleg unalmas vagy.

Csak tippelek, mert én férfi vagyok, de baromi unalmas lehet ugyan azokat a kérdéseket 5000x megválaszolni. Csoda, hogy visszaírnak neked egyáltalán.

Hozz fel valami témát, akármit, ami természetes aztán hagyd, hogy az infók kiderüljenek maguktól.

Ha szimpatikus vagy, előbb utóbb úgy is azt fogja érezni, hogy el akar mondani magáról pár dolgot.


Az nem ismerkedés, hogy

-korod?

-munkád?

-értem, értem.. hobbi?

-oké és gyerek már van?

-elözö kapcsolatról jegyzőkönyvet kérek!


Ez nem ismerkedés!

2019. szept. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van, de mégis milyen témát kellene felhoznom egy olyan embernek, akit még nem is ismerek? Ha már tudom az érdeklődési körét, vagy hogy hol dolgozik, akkor már el tudok indulni valamerre, de ha odáig sem jutunk el, akkor szerintem veszett fejsze.
2019. szept. 15. 08:32
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is unalmas vagy, ami nem jelenti azt hogy a való életben is. Azt jelenti, hogy a netes társkereső nem neked való. Ott kell a pörgés, kell a hülyéskedés, hogy nem veszed komolyan a helyzetet, viccelődtök. Teljesen érthető ha ez nem megy neked egy ismeretlennel és fura az egész, idő kell míg feloldódsz vele. Nyilván ez lenne a normális, nem haverként beszélni mintha ezer éve ismernétek egymást, de a net felrúgta ezeket a szabályokat. Nem vagy paraszt és ostoba, ami kiemel egy közegből, de a komoly hangvétel visszadob egy másikba, akikből megint van millió.


Koncentrálj jobban az élő ismerkedésre, ahova természetesen szintén kell a humor, de sokkal hamarabb kialakul egy kötődés, mert jóval személyesebb. Mellesleg az sem lesz unalmas hogy feljönnek alap témák, mert látjátok egymás reakcióit és viselkedését.

2019. szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem találtál még olyat,akivel egymásra vagytok kattanva valamilten hülye megfoghatatlan oknâl fogva,és kölcsönös a szimpátia annyira,hogy tùllépve a sablon kérdéseken is legyen miről beszélni.Sztem ennyi.

Szóval nem Te vagy unalmas,ez szerintem butaság.Ennyi erővel a másik fél is unalmas,mert nem hoz ki belőled semmit,és mivel unalmas emberke így nem tud témát feldobni,a csodát meg tőled várja.

2019. szept. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Megismer egy nálad jobb képű pasit. Az is lehet, hogy eleve nem tetszettél neki, csak udvariasságból írt vissza egy ideig.
2019. szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Valahol én is így gondolom. Férfiként kezdeményezek, ez egyértelmű, vállalom. De ha a másik fél csak egyszavas sablon válaszokat ír, vagy még azt se, és egyáltalán nem érdeklődik irántam, az úgy nem megy. Lehet tényleg hanyagolnom kellene a netes ismerkedést Egyébként nem tartom magam unalmasnak, sőt. :) Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. szept. 15. 08:44
 7/14 A kérdező kommentje:

"Az is lehet, hogy eleve nem tetszettél neki, csak udvariasságból írt vissza egy ideig."


Kölcsönös szimpátia esetén nem gondolom, hogy így lenne, maximum ha véletlen jelölt be. Olyan is előfordult. :) De az olyan "lányok" egyből törölnek, szó nélkül.

2019. szept. 15. 08:47
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Inkàbb meg az van amit 5-ös ír.


Kezdjük ott, ha bejössz egy csajnak, ott gördülékenyen megy a beszélgetés és nem lesz problémája az ilyen kérdésekkel mint pl. Hol tanulsz, sőt vissza is kérdez rá.


1-es okfejtése teljesen hibás. Minden ismerkedés sablon kérdésekkel kezdődik, ha tetszik ha nem. Ha a kérdésekre nem kérdez vissza a csaj, az nem azért van mert a pasi unalmas, hanem az van hogy nem jön be a csajnak és így próbálja elérni (sikerrel) hogy elhaljon a kommunikáció.

2019. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem társkeresőzöm, de én a való életben is utálom az olyan "beszélgetéseket", ahol valaki kérdezget, én meg válaszolok neki. Tulajdonképpen ez nem is beszélgetés, hanem egy vizsga, mintha a checklistet pipálgatná az illető, hogy hmm, 20-25 év kozötti ✔, nő ✔, van munkahelye ✔, nincs gyerek ✔, ő is a vígjátékokat szereti, mint én ✔, stb stb... Irritáló emberként a való életben is elviselhetetlen kényszert érzek, hogy az ilyen beszélgetéseket széttrollkodjam, úgyhogy gondolom ez egy társkeresőn sem lenne másképp. Igazából bármilyen téma bedobása izgalmasabb ennél a dögunalomnál, tök mindegy, mit mond a másik és nem feltétlenül kell ismernie az én érdeklődésem. Ha pl azt kérdezné tőlem, hogy mi a véleményem x kocsiról vagy láttam-e y filmet, akkor nem szégyen azt mondanom, hogy nem tudom, nem értek a kocsikhoz, nem láttam még a filmet, de miért kérdezed? Neked mi a véleményed? Nyilván nem egy 60 oldalas, kocsib*zi ömlengés vagy filmkritika érdekel, ha neki épp ez a mániája (de normális ember egyébként is érzi, hogy ilyesmire nem feltétlenül kíváncsi a másik, ha nem igazán ért a kocsikhoz vagy nem látta még a filmet), de ezzel is már megtudok valamit róla, kiderül, hogy 3 szavas kérdéseken túl is tud-e összefüggő, értelmes szöveget megfogalmazni és kiindulhat egy beszélgetés a dologból.
2019. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam az online ismerkedést, de kiütést kaptam az ott lévő nőktől. Nem mindegy, hogyan köszönsz, önálló témáik száma nulla, ha meg felőle érdeklődsz akkor az uncsíííí, meg sablon...kérdések nélkül beszélgetni pedig nehéz. Úgy pedig még nehezebb, hogy az online nők 90%-át semmi nem érdekli az ég világon, a kezdeményező faszik többségéhez meg eleve úgy állnak, hogy nem is érdekli őket, hogy ki ír nekik.

Vannak kivételek, ebben biztos vagyok, de én kétlem hogy a kérdés feltevője elszúrna valamit. Szerintem mindent jól csinál, de jobb ha megbékél vele, hogy az online társkeresés ilyen személytelen sz*r kínálatot nyújt férfiak és nők részéről is (tisztelet a nagyon nagyon nagyon nagyonnnn kevés kivételnek).

2019. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!