Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyikhaj pasiként tényleg jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyikhaj pasiként tényleg jó taktika lenne, ha ukrán csajokkal ismerkednék?

Figyelt kérdés
Valaki nemrég írta egy kérdés alatt, hogy a beházasodott ukrán csajok EU állampolgárságot kapnak, ha egy magyarral összejönnek. Azért ez nagy aduász, nekem aki egy vékony, antiférfi és a magyar csajok levegőnek nézik. Ráadásul még arcra helyes is vagyok. Kimennék Kárpátaljára és vadásznék a szőke kis hamvas csajokra a parkokban. Igaz lehet a Skodám nem bírná ki az oda-vissza utat, meg lehet 1-2 Vladimir meg Sergej belémkötne az 50 egypár kilómba, de egy hálás lánnyal visszajöhetnék, családot alapíthatnék... Én teszek neki szívességet, hogy eu állampolgár lesz ő meg egy ideig jár velem, aztán lehet még a feleségem is lesz utána. Csak egy picit tanulni kellene ukránul, de lehet a B1-es angolommal is elboldogulnék valamennyire. Ez mennyire lenne jó taktika, hogy 26 évesen végre legyen barátnőm?

2019. szept. 9. 17:30
1 2
 1/15 Hellmano ***** válasza:
96%
Szerintem ne menj ebbe bele, ebből csak bajod lenne meg főleg ahogy leírod egy vesztes alkat vagy tuti olyant fognál ki, aki hozná a purdét maga után és még a házadba is beköltöznének te meg mehetnél a híd alá...
2019. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Remek ötlet.
2019. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

"még arcra helyes is vagyok"


Melyik párhuzamos univerzumban? 😃


Ha picit is helyes lennél arcra... nem lennél 26 éves antikszűz. Bocs de ez az igazság.


Nem ukrán pinákra kell hajtani, hanem normális étrend, diéta mellett sportolni aktívan és kondizni. Kb 60-65 kg már elég egy normál testalkathoz 175-180 körül. Ez elérhető... ha nem vagy Crohn beteg pl.

2019. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3: Szerinted melyik csajt érdekli, hogy Zac Efron kaliberű arcom van, ha egy goblin csontvázzal kell magát megdugatnia?
2019. szept. 9. 17:43
 5/15 Hellmano ***** válasza:
63%
Egyél bmeg minden szrt egyél össze-vissza az csak hízlal aztán meg, ha van mit ledolgozni már, akkor meg kezdj el edzeni...
2019. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor a probléma a te agyadban létezik barátom.

A helyes arcú de vézna, (szálkás) srácokat imádják a csajok.


Van elég sok 60 kiló körüli sporttársam, 18-25 év körüliek. Amelyik helyes, annak folyamatosan orosz IG modell csaj barátnőik voltak.


Ez csak a te lúzerséged, vagy mentális betegséged... vagy egyszerűen az arcod is átlagoska. Akkor tényleg esélyed nincs a nőknél...

2019. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
...de az ukrán agymenésed után 100% biztos vagyok benne, hogy a fejedben van a probléma.
2019. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha így nézel ki, akkor minden héten lehetne barátnőd.


[link]


...

De állítom ez a szitu


[link]

2019. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Kezdjük ott,hogy Kárpátalja a magyaroké,kettő ha össze is jön veled egy ukrán aki valószínűleg nem a bomba kategória szerinted nem lépne le ahogy megvan az állampolgárság?
2019. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten...ennyi a véleményem erről:D

A barátom nagyon vékony alkat(genetika,az egész családja ilyen),de magas és sokat sportol,így szálkás,izmos.

Kárpátalja helyett inkább irány a kondi.

21N

2019. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!