Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kérdezgetik hogy bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezgetik hogy bejön e nekem a barátnőjük ha nem is tetszem neki?

Figyelt kérdés

Gyakran van ez. Nem volt eddig barátnőm (28 vagyok) de ezt nem tudja senki, max nem láttak még soha nővel, innen gondolhatják. Bűnronda vagyok, már nagyjából beletörődtem. Jártam pszichologushoz is, ő is azt tanácsolta hogy gyúrjak rá a belső értékekre inkább. Ezt így sugallta csak, nem mondta ki.

A bajom, hogy egy csomó csaj kérdezgeti, hogy bejön e nekem a barátnője-kolleganője? Nem értem miért kérdezik ezt. Bármit mondok, kiderül hogy akiről szó van az rondának tart engem. De akkor minek kérdezgetik?

Pl ma a kondiban kérdezte egy edző csaj, hogy bejön nekem a kliense? Nagyon szép és kedves csaj, mondtam hogy igen. Erre sajnos hallottam, amikor újságolta az edző, hogy “nagyon bejössz a srácnak aki elöbb is volt” majd láttam hogy milyen fejet vágott a csaj. Mint aki s**rt evett, kb.

Ha azt mondom nem jön be, akkor meg azt hallom vissza hogy mit képzelek én ilyen képpel, mit válogatok, kinek képzelem magam


2019. szept. 17. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Tetszik, de nem mondd neki, sokszor úgy járok, hogy hallottam, amikor újságolta az edző, hogy “nagyon bejössz a srácnak aki elöbb is volt” majd láttam hogy milyen fejet vágott a csaj. Mint aki s**rt evett, kb.


Ha azt mondom nem jön be, akkor meg azt hallom vissza hogy mit képzelek én ilyen képpel, mit válogatok, kinek képzelem magam. Ezek után nemtudom mit mondjak.


Ennél normálisabban nem tudod lekommunikálni.

2019. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagyobb gond az, hogy foglalkozol ezzel. Egyáltalán nem kell azzal foglalkoznod, mit gondol a másik. Ha sz_rba harapott, az az ő baja. Te őszinte voltál és senkit nem bántottál meg. Ez a fontos csak.
2019. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek sosem jó semmi. Ezt nem árt megjegyezni egy életre. Ha ezt csinálod az a baj, ha azt csináld akkor meg ez a baj. Teljesen mindegy mit csinálsz, nekik sosem lesz jó semmi sem.

Ezért a legbölcsebb dolog magasról tenni arra, hogy mint mondanak vagy mit gondolnak. Te csak tedd azt ami neked jó.

2019. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, miért is másokkal foglalkozol?

Amúgy meg ha ilyeket kérdeznek tőled lehet nem is vagy olyan ronda csak ez van a fejedben, ezt vetíted kifelé. Na meg a csajok ha húzzák a szájukat azt ne vedd készpénznek. Sokszor csak azért teszik, hogy a másik ne gondolja, hogy tetszesz neki. Játszmáznak.

Nem egy olyan esetet tudok konkrétan ahol a nyomulós srácot a csaj a barátnők előtt lemondta mindennnek, soha még bottal sem piszkálná stb..a srác nem adta fel .. két-három hét után meg már randizgattak. Persze mikor rákérdeztek akkor csak egy kávén volt vele.. na meg nem is olyan rossz, a végén aranyos volt. Így is megy ez..

2019. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!