Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz interneten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Próbáltam Tindert, Badoo-t, de 10ből 9 lány vissza se ír és azok is leginkább ducik vagy már gyerekük van stb. vagy irreálisan magas elvárásaik.. Miért ilyen nehéz egy átlagos fiúnak egy átlagos lányt találnia komoly kapcsolatra?

2019. szept. 17. 19:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%
Mert az átlag srác nem elég, még annak se akihez a kutya nem szól mondjuk 15 éve. Jön a nincs szikra vagy kémia aztán ennyi.
2019. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Zaklasd vidéki járaton. Onnan nem tud elküldeni a csaj. Kivétel, ha az úti célodnál tartasz.
2019. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen az egyik ok ez lehet, hogy agyondícsérik őket neten még akkor is ha átlag alatti csaj aztán úgy érzi hogy válogathat és mindnekinél jobbat érdemel, aztán általában rájönnek hogy nem igazán így van csak akkor már késő lesz
2019. szept. 17. 20:37
 14/24 anonim ***** válasza:
47%
A "miért nem volt még senkid 3x évesen?" A kedvenc témám... Miért, miért... talán azért, mert előtte is pont ezt kérdezgették mások is ahelyett, hogy alakult volna valami :)
2019. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Rockarc ***** válasza:
67%

Na megint egy kerdes, amihez mar elore megvolt a valasz, csak kellett valaki, akire helyeselni lehet.


Egy atlagos ferfinak lesz baratnoje, efelol ketseged ne legyen. Lehetsz te szep, penzes, okos, ha ferfikent messze atlag alatt vagy, akkor a messze atlag alatti noknel lehetne sikered. Ha egyaltalan neked megfelelne. De persze meg ez sem jut, mert utalod az egesz eletet, meg mindenkit, tehat maradsz egyedul.


43F

2019. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%

#15


Speciel engem egyáltalán nem érdekel, hogy férfiként több vagy kevesebb vagyok-e. Engem csak az érdekel, hogy EMBERKÉNT több vagy kevesebb vagyok-e. Hogy erkölcsileg több vagyok-e mint mások vagy sem.

2019. okt. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm is mindig ezzel jön, hogy milyen nehéz. Érdekes én Tinderen kb 2 hét alatt találtam meg mostani páromat,másfél éve együtt élünk. Pár barátnőm szintúgy, 2 lánytesóm is tinderen,ők is együtt vannak azóta. Nekem az a véleményem,hogy aki nem talá az vagy nem öl bele elég időt a keresésbe, vagy túl válogatós. Esélyt kell adni pl a kevésbé fotogéneknek. Vagy lejjebb kell adni az elvárásokat.
2019. okt. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen a nőknek nagyon könnyű mert cssk válogatni kell, de a férfiak nehéz helyzetben vannak. Én évekig próbálkoztam és néhány kalandon kívül nem jött össze több pedig nem vagyok válogatós, se csúnya se alacsony se dagadt
2019. okt. 6. 08:55
 19/24 anonim ***** válasza:

A noknek sem konnyu..


Kivalogatni azt, aki normalis, egyenes, humoros.. Es durvajolisnezki.. :)

2019. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Még mindig könnyebb nőknek 30-ból kiválasztani egy normálisat, mint a 0 lányból egyet, aki szóbaáll velünk. Aki nem jóképű, az férfiként felejtse el a netes ismerkedést. A kivétel csak erősíti a szabályt.
2019. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!