Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiùk, ti örülnètek egy kèzzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiùk, ti örülnètek egy kèzzel ìrott levèlnek vagy nagyon règimòdi dolog levelezni? Nekem tetszik, hogy lassìtja az ismerkedèsi folyamatot. Valahogy ùgy èrzem idõt àllòbb kapcsolatot lehet vele kièpìteni.

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
B-romság. Nem ezen múlik a kapcsolat hossza és tartóssága.
2019. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó dolognak tartom,visszaidézi az iskolás éveimet:)

Bár nem gondolom hogy azzal tartósabb kapcsolatot lehetne kiépíteni,inkább csak izgalmas lenne.

30/f

2019. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, de nem ismerkedési szakaszban.
2019. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Mi mostanában is szoktunk. Az ilyesmi tényleg meghosszabbítja a kapcsolatot. Pl a hűtő tetején: "légyszi hazafelé hozz tejet. Szép napot. Puszi <3" na pl az ilyesmi jobb a hütö tetején, mint egy smsben, vagy emailben. De lehet régimódi vagyok :D
2019. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon régen láttam már kézzel írott levelet, így tetszene ez a dolog.
2019. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fura lenne a mai világban, de nem értékelném negatívumként :D.
2019. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj, esélyes hogy tovább tart a kapcsoalt mintha 2 napja ismernéd, de elég pár hónap, ha beleszeretsz bele, ennyi, semmi sem 100% a hosszú kapcsolathoz. (2 emberen múlik, sokan mondják ha vége mindkettő hibás, de szerintem csak egy általában.)
2019. szept. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!