Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, ha amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha amikor próbálkozok, utána kerülnek a férfiak?

Figyelt kérdés

Próbálkozás alatt azt értem, hogy próbálok szemezni velük, mosolyogni rájuk, beszélgetést kezdeményezni, stb, de utána az van, hogy olyan, mintha menekülnenek tőlem, kb. rám se néznek direkt meg ilyenek. :(


Szép lány vagyok, mielőtt valaki erre gondolna, konkrétan a külsőm miatt soha nem utasítottak vissza, csomóan megneznek, randira hívnak, sőt kifejezetten félnek egyébként tőlem sokan, bár nem értem, miért, mert nagyon kedves vagyok az emberekkel, közvetlen.

De a személyisegemet meg még nem is ismerik.

Túl nyomulosnak sem gondolom ezeket, mert nem hívom őket randira, nem mászok rájuk.


Nem értem. Mit jelenthet ez a viselkedés?


23N


2019. szept. 18. 05:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Csak azokkal van ez egyébként, akik nagyon bejönnek nekem.
2019. szept. 18. 05:15
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Próbáld ki velem , én tuti nem jönnék be neked. 😉
2019. szept. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Barnabas333 ***** válasza:
59%
Majd 35évesen rájössz, hogy nem csak a topmodell alfa hímekkel lehetsz boldog. Addig meg majd tanulsz a hibáidból...42f
2019. szept. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Valószínűleg nem vagy szép, csak annak hiszed magad. A pasik fele meg ezt "alátámasztja", mert nem akar bunkó lenni.
2019. szept. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Critacan ***** válasza:
43%

Szerintem ezt így látatlanban/ismeretlenben nehéz megmondani hogy mi lehet a baj úgyhogy itt maximum tippeket kaphatsz de konkrét választ nem hiszem hogy fogsz. Sok minden lehet egyébként, lehet van barátnőjük, lehet az öltözködés vagy zenei stílusod a bajuk, az is lehet hogy csak túl határozottnak vagy fiúsnak tűnsz nekik,esetleg valakitől már hallottak valami rosszat rólad szóval ja sokminden bejátszhat a dologba.

31F

2019. szept. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

#4

Úgy értem, hogy valószínűleg nem vagy szép, hogy te azt hiszed látnak benned valamit, közben pedig azoknak a férfiaknak, akikkel flörtölni próbálsz, csak egy átlagos szomszéd lány vagy a sok közül...

Jól írja az egyik kommentelö, majd 35 évesen rájössz, mennyire jó lett volna egy átlagos szomszéd pasival összejönni, aki azt becsüli benned, hogy olyan vagy amilyen.

2019. szept. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Pár mondatból le lehet vágni, elég értelmes-e egy nő ahhoz, hogy el lehessen viselni barátnőként. Valószínűleg te nem vagy az.
2019. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Én egy elég régimódi férfi vagyok, de engem kifejezetten zavar, ha egy nő ilyen szinten kezdeményezni próbál - legalábbis nekem az jött le, hogy ha nem is hívod randira, azért elég határozottan kimutatod a vonzalmadat. persze én közel 15 évvel vagyok idősebb, nem biztos, hogy releváns a véleményem. Szerintem egy nő észre tudja magát vetetni kevésbé látványos módokon, ami a férfiak számára vonzóbb.
2019. szept. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól írtad, hogy SZERINTED vagy szép és ez még nem azt jelenti, hogy akivel próbálsz flörtölni az ő szemében is szép vagy..Lehet, hogy tényleg nem vagy egy randaság viszont lehet a kisugárzásod meg egy nagy 0.
2019. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mutass itt egy képet "szépségem". :D
2019. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!