Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik itt olyan fiú, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik itt olyan fiú, akinek inkább a belső értékek a fontosak, és az alapján tud beleszeretni egy lányba?

Figyelt kérdés
Olyan lány vagyok, aki eltekint a külsőségektől, és inkább a belső értékekre fúkuszál.

2019. szept. 18. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
A kérdés vagy "seems legit", vagy valami trükk van a háttérben, mint meglévő gyerek az előző férjtől, vagy te még náluk is előnytelenebb külsejű vagy, esetleg valami egyéb érdek?
2019. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Én ilyen vagyok.

A belső az első, mert lehet valaki akármilyen szép, nem tudok belé szerelmes lenni, ha emberileg borzalmas. Viszont ettől még szükségem van arra, hogy egy nő bejöjjön külsőre, viszont ha megszerettem akkor nagyon széles skálán mozog az ami bejön egy nőben.

2019. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lazy Lover ***** válasza:
16%
Szerintem nagyon ritka mindenkinek számít a külső
2019. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Persze, hogy létezik. Már persze amennyiben a külső rendben van.
2019. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Minden embert csak a belső után értékelek. A kirakat az csak álca. Természetesen a higiéniai számít, de több nálam nem.
2019. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Beleszeretni egy ember lelkébe lehet, egy jó seggbe nem.

Az tetszik, vagy nem, de a szerelemhez nem sok köze van

2019. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

#6


De a lelkébe se tudsz, ha a külseje taszít valamilyen indok miatt. Ami persze nem jó, de ez van.

2019. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Kedves kérdező, te bele tudsz szeretni egy olyan férfiba, akit belsőleg értékesnek tartasz, de külsőleg nem tetszik neked? Szerintem neked sem mindegy, hogy milyen külsővel rendelkező fiúk próbálkoznak nálad. Ha mondjuk olyan ronda lennék, hogy az oroszlán is csak sírva enne meg, és próbálkoznék nálad, akkor sem számítana neked a külső? Kötve hiszem...
2019. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki a belső és külső együttese alapján szeret bele a másikba. Ahol csak a külsőről van szó az nem szerelem, hanem szexuális vágy, ahol csak belsőről van szó, az pedig a barátság. Lehetnek valakinek akármilyen belső értékei, ha nincs meg egy alapvonzalom,akkor a fene megette az egészet. Illetve hiába vonz valaki eszméletlenül, ha nincsenek belső értékei, akkor nem leszek vele együtt hosszútávon.
2019. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Igen, nálam fontosabb a belső.

A küldő terén pusztán annyi megkötés van. hogy ne legyen kövér.

2019. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!