Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak válaszol a férfi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak válaszol a férfi, de nem kérdez, akkor nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Közösségi média, privát üzenet.

Írtam neki egy dícsérő üzenetet a munkájára. Nagyon illedelmesen ugyan olyan terjedelemben megköszönte.

Azóta volt még 4 üzenet kérdéssel részemről.

Mindre nagyon részletekbe menően, ugyan olyan terjedelemben válaszolt, bekedvelte az üzeneteimet is.

De kérdést soha nem tartalmaz az üzenete.

Nem akar semmit ő?


2019. szept. 20. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen ez az 5. kérdésed.
2019. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit én megtanultam az évek alatt az ha egy férfi akar valamit akkor ő magától keres, ha nem akar semmit nem keres. És ez ennyi nem kell túlgondolni. A te esetedben sajnos az első van.
2019. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint bocsának a második.
2019. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2esnek, +1.


Ha akarna valamit, azt észrevennéd. Ha akarna de nem veszed észre, akkor meg azért hagyd. Sajnálom.

2019. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Amit én megtanultam az évek alatt az ha egy férfi akar valamit akkor ő magától keres, ha nem akar semmit nem keres. És ez ennyi nem kell túlgondolni. A te esetedben sajnos az első van." +1

Hányszor csináltam magamból hülyét, mert nem fogtam fel ezt...

2019. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Férfi vagyok, viszont nem mindig én keresem a másikat, ha kölcsönös a szimpátia, szerintem nem állandóan nekem Kell nyitni hogy legyen közöttünk kommunikáció (ez nálam zaklatás kategória).


Szerintem az nem jó ha csak kérdéseket írsz, próbálj meg beszélgetni. Ha hosszú válaszokat kapsz és nem várat meg aakkor valószínűleg kedvel. Azt hogy pontosan mit akar tőled ne üzenetben várd, minél előbb találkozzatok és figyeld a jeleket. Ha pedig nem akar vagy nem ér rá találkozni az is egy jel.

2019. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Vagy csak nem tud beszélgetni. Nőből ez az általános, de biztos férfiak között is sok ilyen van.
2019. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak te akarsz...
2019. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!