Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is túl érzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl érzékeny vagyok, ezért nem akar összejönni egyik párkapcsolatom sem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, legalább 10 párkapcsolatom volt már (tudom, hogy ez ilyen korban még sok), de egyik nem jön össze aztán belementem másikba, és így tovább..mindig ugyan azt csinálja az összes, olyan mintha egyel jönnék össze folyamatosan, annyira egyformák, nem tudom így elmagyarázni, de remélem értitek..

Az a helyzet, hogy sok minden idegesít amit csinálnak a férfiak, sok mindenért szólok is, pl idegesít ha együtt vagyunk és más lány/lányok képeit lájkolja, pl az összes olyan lányokat, k**vákat lájkol, akiknek kint van mindenük, ezt rühellem, ha más lányoknak lesz ismerőse Facebookon vagy be követi instán, ha együtt vagyunk és magáról tesz fel képet valamelyik közösségi oldalra (ez nekem úgy jön le mintha el akarna kelni másnak), tényleg nagyon sok dolog, apróság van, és ezen változtatni szeretnék, csak nem tudom,hogy hogy, nagyon féltékeny típus is vagyok.😔


Szerintetek ezért nem jön össze egyik párkapcsolatom sem, mi a véleményetek?:/



2019. szept. 11. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vidd a figyelmed minél többször a jelenbe.
2019. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Szánalmasan éretlen vagy. Ne töltsön fel magáról képet? Ne legyen más ismerőse?

Gondolom te meg zsákot húzol a fejedre és egy pasit se nézel meg.

Súlyos önbizalomhiányban szenvedsz.


Foglalkozz önismerettel, önszeretettel, pszichológiával.

2019. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha igy folytatod,még 28 éves korodban se lesz normális párkapcsolatod.
2019. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom így folytatni,csak nem tudom hogy változtassak ezen ennyire csalódás után.
2019. szept. 11. 12:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor velem összejöhetnél. Nincs fb-n semmilyen fotóm, az instát meg nagy ívről leszarom. Igazából az fb-t is, csak a Messenger miatt lett fiókom, mert sok ismerösömmel más országból/városból azon tartom a kapcsolatot.

Kb 3éve lájkoltam valamit utoljára..

2019. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Talán nem kellene minden szaron problémázni, hanem megadni mindenkinek az első esélyt, azaz bízni benne.


Tudatosítsd magadban: ha akar, akkor is megcsal, ha ellenőrizgeted. Ha szeret, akkor meg lehet bármennyi nőismerőse, nem lesz hűtlen.

2019. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig olyat kellene keresni, aki melletted nem lájkolgat más lányokat.Valamilyen szinten veled is gond van, hogy ilyen tiszteletlen bunkókkal jössz össze.

Aki szeret téged, az nem a fb-on lóg mikozben egyutt vagytok.Gondolom, 18 evesen nem éltek még egyutt, ugyhogy nem lógtok folyton egymas nyakán, tehat ami idot egyutt toltotok, azt egymassal kellene, nem fb-ozgatva.

Ha pedig azert hagynak el, mert ezt szóvá teszed, azokért nem is kár.

Jobban válogasd meg, kivel jössz össze!

Ha ugy alakul, tolts egy kis idot egyedul, hasznodra válik.

2019. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Jól látod a probléma forrása sajnos benned van... az egyikkel ez lesz a baj, a másikkal meg majd az. Nem érzékeny vagy, hanem egyszerűen ún. domináns típus aki mindent meg szeretne mondani, határozni és ha az nem teljesül akkor máris ajtót mutatsz. Két út áll előtted, vagy találsz egy olyan pasit aki mindenben engedelmeskedik, vagy... nos igen, érzelmileg, mentálisan kiegyensúlyozatlan vagy. Bár idegrendszeri problémád nincs, nem vagy elmebeteg de pár dolgot helyre kellene tenned magadban. Vagy küzdesz ezekkel még 10 évig vagy meglátogatsz egy szakembert aki segít benne.
2019. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így vagy jó, ahogy vagy és, ha jól sejtem, még jófej is vagy...

Legyél türelmes, majd Rád talál az egyedi!

Ismerkedj, barátkozz, de ne szállj ágról ágra... ;)

2019. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Semmi gond veled. Csak olyan fiút kell találj aki nem a farka után megy. Van ilyen hidd el. De nehéz dolgod lesz az biztos mert ritka.

Be is jöjjön külsőre , belsőre, stb , hát nem egyszerű dolog.

Én nem csorgatom a nyálam minden féle nőkre, nem lájkolgatom őket (pedig nincs párom). Nem is szeretem mikor mindenüket kiteszik és úgy pózolnak. Azt az érzetet kelti hogy csak a testével tud kitűnni a tömegből. És ez álltalában így is van, belül nincs semmi!

Ne olyan dologgal feszítsen már valaki amit a természettől kapott! Mutasson fel valami eredményt ! Na azt már lehet értékelni. Tudom sokan nem így gondolják , de ettől még nincs baj sem veled sem a többiekkel. Csak azt kell megtaláld aki hasonlóan gondolja mint te. De ez nem lesz könnyű .

2019. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!