Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire valószínű egy hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű egy hölgyek kezdeményezése a párkapcsolat keresesnel?

Figyelt kérdés

Az igazság az ,hogy 21 éves vagyok ,viszont még sosem volt semmiféle kapcsolatom egy lánnyal sem. Sem baráti ,sem szerelmi ,sem üzleti ,sem haszonélvezői ,tehát semmilyen. Úgy tudnám pontosan megfogalmazni ,hogy a jellemem úgy.alakukt ki ,mintha egy olyan világban élnék ,ahol csak férfiak leteznek.


Fiatal koromban ez annyira nem zavart, viszont most már elgondolkozom rajta ,hogy vajon miért járhattam így :/. Őszintén szolva a barátaim és a közelebbi hozzátartozóim is azt állítják rólam ,hogy nem vagyok csúnya . Emelett ,amit magamról eltudok mondani ,hogy a testalkatom is normál ,már ha valaki arra gondolt volna ,hogy esetleg a testsulyom miatt jártam volna így.


Ezekkel csak arra szeretnék utalni ,hogy ha feltételezzük ,hogy velem nincs gond ,akkor az ,hogyan valósulhat meg ,hogy a lányok semmilyen közösséget nem vállaltak még fel velem? Itt leginkább párkapcsolati viszonyra utalok ,de emellett természetesen a többi kapcsolati kategória nélkülözésének az okai is érdekelnenek.


A válaszokat előre is köszönöm .



2019. szept. 20. 18:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi ,a kérdést elgepeltem mert telefon készülékről tettem fel a kérdést.
2019. szept. 20. 18:52
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon nem valószínű. A nők nem szeretnek kezdeményezni, mert az egyenlőség nevében, az a férfi dolga...
2019. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem a cinizmust. :D Sokszor valóban felfedezni kettős mércét a nőknél ,még akkor is ha az egyenlőséget hirdetik, de azt gondolom ,hogy a többség az nem ilyen.


Mindenesetre varom a további válaszokat.

2019. szept. 20. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Talán nem jársz nők között. Amit mondjuk nehezen hiszek. Iskola, munkahely?
2019. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Hacsak nem vagy jóképű, izmos, nagyon stílusos és jól öltözött, a nők le se szarnak szerintem. Egyedül egy ilyen férfiért érné meg nekik kockáztatni.
2019. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerencsere járok hölgyek kozze. Jelenleg egyetemista vagyok és ott vannak azért elég jelentős részben.


Jokepu nem.hiszem ,hogy lennék de csúnya sem.vagyok. Ugyanakkor a megjelenesemre igyezekezet viszonylag nagy hangsúlyt fordítani. Csak hát semmi eredmény :/

2019. szept. 20. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Soha egy nő se vigyorgott még a képedbe vagy köszönt magasabb hangon? Valami jelet csak adtak amit nem vettél észre.
2019. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szokoevente 1x talán előfordult ,szóval sajnos nem nagyon vagyok a nők kedvence. De ami ennél is jobban zavar ,hogy nem tudom ennek a miertjet..
2019. szept. 20. 19:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugi én is így vagyok ezzel... én sem vagyok sem szép sem csúnya, (sőt még a fiúk szerint is cukin mosolygok xd) és nincs senkim és nem is volt soha.

A problémát viszont én tudom...aszociális életmód. Ezt sajnos nem tudom leküzdeni, mert nem nagyon hívnak sehova... pedig tényleg nem vagyok egy tróger köcs*g, de azon gondolkodtam, hogy pont annak kéne lennem.


24/f

2019. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján egy átlagos egyetemista srác lehet. Ebből kifolyólag annak a valószínűsége, hogy oda fog menni hozzád egy lány és leszólít, közelebb van a 0-hoz mint bármi máshoz.


Kezdeményezz te, ne várd a sült galambot. Átlagos srácként, ha nincs semmi gond a külsőddel lehet esélyed ha kezdeményezel, de odamenni hozzád nem fognak, tapasztalat.

2019. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!