Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a kövér nők is találna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a kövér nők is találnak párt maguknak, így a kövérség a nőknél jobban elfogadott, viszont egy kövér pasi nem is álmodjon hogy lesz barátnője pénz nélkül?

Figyelt kérdés
Egy chat oldalon beszélgettem egy duci nővel, aki kifejtette, hogy tudja hogy ő duci,l de ő sportos pasit szeretne, mert hát egy nőnél az jobban elfogadott és úgy fog simán találni pasit.
2017. dec. 28. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sok férfi szereti a kövér nőket, mert szexuálisan izgatónak találják őket. Ismerek ilyen embert személyesen. Olyanról viszont még nem hallottam, hogy egy nő izgatónak találná az elhízott pacákokat.
2017. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mivel az egész országban olyan 8-11szer annyi társkereső férfi van, mint társkereső nő a fiatalabb korosztályokban, ezért igen, egy kövér nő is talál sportos pasit.

(Egy nagy magyar társkeresőben részletes statisztikát végeztem egyszer, Budapesten "csak" 8szor annyi a férfi társkereső mint a női, a legdurvább Győr-Moson-Sopron megyében volt, ahol 11szer annyi volt.)

2017. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Egy csomó dagadt pacák van az utcákon barátnővel. Vagy most csak a 10-es 17 éveseket számoljuk "párnak"?
2017. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Örüljön a férfi, ha egyáltalán talál még olyan nőt aki nem él kapcsolatban. Ez is már-már reménytelen.
2017. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ. Ha ennek a kövér pasinak pazar humora és jó szövegei vannak, okos, lehet vele beszélgetni, netalántán elkezd foglalkozni a külsejével is és sportolni, akkor lehet barátnője (pénz nélkül is).


Ha csak siránkozik meg irigykedik másokra, akkor nem.

2017. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hányással is lehet tüzet oltani...
2017. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5#-os jól mondja, egy kövér férfinak is lehet barátnője, ha lefogy. Na tessek!
2017. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, neeeem. Tudom én, hogy nem mindenki tud lefogyni, van aki betegség miatt kövér pl. De ha próbál tenni érte, az már egy jó pont.
2017. dec. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen. Minden nőnek lehet pasija, akárhogy is néz ki, és a normálisabbak még válogathatnak is. Egy férfi viszont ha nem néz ki elég jól, akkor egy nőnek sem kell.
2017. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Gondolom kövér férfi vagy, akinek még sosem volt barátnője.

Az a helyzet, hogy ez a dolog nem a soványak, izmosak, gazdagok kiváltsága elsősorban. Sokkal inkább függ a hozzáállásodtól és attól, hogy panaszkodás helyett próbál az ember nem csak a gép előtt ülni és szenvedni.

Ha plázacicákat akarsz, akkor igen, kell pénz és a "menőség". Ez mind attól függ, hogy milyen emberekkel akarod magad körülvenni.

2017. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!