Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a nők miért mennek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a nők miért mennek bele ilyesmibe?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy van olyan, hogy többségében csúnya, középkorú angol és amerikai pasik befizetnek egy-egy utazásra, hogy szép, fiatal orosz/ukrán/ázsiai nőkkel ismerkedjenek, és elég hamar össze is házasodjanak velük. Nem mindegyikük gazdag, a legtöbben a félretett pénzüket költik el. Ebben az esetben miért éri meg ez a nőknek?


-Mert ott még mindig jobb az életszínvonal, mint náluk, meg akkor is, ha ahhoz képest a pasi csak "átlagos" körülmények között él?

-Mert ott több a nő, és úgyis nehezen találnak maguknak férjet, úgyhogy akkor már inkább legyen csúnya férje, mintsem hogy ne legyen, az kevésbé ciki?

-Más egyéb ok?



2019. szept. 22. 12:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, ugyanolyan magányosak, mint azok a pasik, úgyhogy szinte mindegy, hogy ki, de szeresse őket valaki?
2019. szept. 22. 12:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én erre a két dologra tippelek amit leirtál.Innen Erdélyből is több fiatal nő elment ilyen külföldi pasikkal,mert ott jobb az életszinvonal.
2019. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hellmano ***** válasza:
100%
A legtöbb nő csak lehetőséget, ugródeszkát lát benne. Elmegy a pasival összeházasodnak , kényszerből el van vele pár évet, közben csalja és keresi a jobb lehetőséget a bázisa meg van, tehát, ha jobbat talál lép is attól, aki kivitte, ha nem jön össze a jobb, akkor marad azzal, akivel ment és csalja ...
2019. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Volt erről egy dokumentumfilm, egyes szegényebb, délkelet-ázsiai országokban kifejezetten erre "tenyésztik" a nőket. Arrafelé a lány gyerek feladata, hogy gondoskodjon az idős szülőkről, némely szülőnek pedig tök jó biznisz, hogy amint a lánya eléri jobb helyen a legális korhatárt, máshol pedig a serdülőkort, akkor azonnal prostituálja és ebből él az egész pereputty (mellesleg európai, amerikai és ausztrál pedo csávók is ide járnak aprópénzért gyereklányokat dugni). Kevésbé szutyok családokban pedig arra nevelik a lányt/lányokat, hogy házasodjanak össze valami gazdag, amerikai vagy európai, középkorú csávóval, költözzenek hozzá, aztán pár év múlva jön Thaiföldről anyu, apu, nagymama, nagypapa, az eltitkolt thai férj és 2 gyerek, a testvérei az összes gyerekükkel és a fél falu is. Persze mind a férj pénzén, mert nekik a repülőjegyre sem futná.
2019. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején én is és több ismerősöm Orosz, mai Ukrán területen élő nőt vettünk feleségül. Úgy, hogy ők intéztek mindent és elég szépen fizettek is érte. Mind ezt a Magyar állampolgárságért. Egyik kitörési lehetőségük volt a nyomorból. Én akkor kerestem itthon 6-7 ezret. Ők meg 100 rubelt. Akkor 18 forint volt egy rubel. Ja és a 100 rubelt sem kapták meg, mert kötelező volt félretenni a fiataloknak.
2019. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az állampolgárságért.

Pénzért.

2019. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!