Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar incel férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar incel férfiak miért nem mennek olyan országba nőzni, ahol presztízs egy európai férfi?

Figyelt kérdés

Ha belegondolunk qrva sok ilyen hely van. Ázsia, Afrika, Dél-Amerika túlnyomó részein egyszerűen presztízs az, ha egy nőnek európai faszija van. (Ami a világ lakosságának 80%-át fedi le!) Tehát ez azt jelenti, hogy már eleve a származásod miatt óriási előnyből indulsz a helyi férfiakkal szemben, és a legszebb fiatal nők közül válogathatsz ott. Mégis a legtöbb férfi itthon marad vagy Nyugat-Európába megy, ahol nem lesz magas státusza. Sőt, még itthon is sajnos a magyar nők a külföldi pasikat részesítik előnybe.

A kérdést az ihlette meg, hogy összesen 1 ilyen incel pasit ismertem, aki 2X éves koráig nem látott puncit, incel volt itthon teljesen, és Ázsiába ment tanulni valami nemzetközi program keretein belül, és már a nagyon sokadik ázsiai barátnője van, akik rendre fiatalok és szépek voltak. Az illetőről annyit tudni kell, hogy itthoni viszonylatban antiférfi volt: alacsony, vékony, nem túl helyes arcú, nem volt pénzes sem. Ázsiában mégis álompasi kategóriába került. (Kb. úgy mint Fekete Pákó, alacsony, ronda, csóró, senki, mégis több mint 1000 magyar nőt megdugott, mert itt egzotikus)

Miért ilyen ritka mégis, hogy egy magyar pasi olyan országba menjen, ahol értékes? Én összesen 1 ilyet ismerek.


2019. jún. 20. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
A kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, de mi az az incel?
2019. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Nemtom, gondolom nem akarnak AIDS-esek lenni.
2019. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha elmennék egy Isten háta mögötti kis faluba,ahol még nem láttak európai férfit,valahol Kínában,több mint valószínű hogy tolonganának utánam a nők.Dőzsölnék egész nap.
2019. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
Europid nőkre bukok
2019. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Az ázsiai nők nagyon szépek, de akkora a kulturális különbség köztünk, hogy hosszú távon... nem mondom, hogy biztosan nem működhet, mert nagyon sok ilyen pár van, csak éppen kicsi rá az esély. Luftra meg nem megyek, mivel nem garantálja semmi a sikereket. Csak dugásért kiutazni, sőt kiköltözni meg mi értelme? Akkor már inkább prosti. Egyébként legjobb ismereteim szerint Ázsiának is csak az elmaradottabb részén (India és környéke) él az "európai álom" képe, a legtöbb férfi számára valóban vonzó japán, koreai, kínai emberek nem különösebben rajonganak értünk. Az afrikaiak legtöbbje meg egyenesen rühelli a fehér embert, nézd meg, Dél-Afrikában a boereket mennyire becsülik példának okáért.
2019. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Mert elköltözni egy másik országba, főleg olyanba, ami állatkert szintjén van, sokkal nagyobb macera, mint nem nőzni.
2019. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Az incel mit jelent pontosan? Én alig mozdulok ki itthonról, szociális fóbiás vagyok, idegen nyelvet nem beszélek. Nõ miatt külföldre? Így ez a kérdés nekem nagyon szürreális.
2019. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
Na meg amiket elõttem írtak, az is fontos. Nekem is az europidok tetszenek, az már más kérdês, hogy soha nem lesz ilyen sem.
2019. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Viccelsz? Az utcára nem mennek ki nőért.
2019. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

OFF

@7

"Önkéntelen cölibátus", amikor a férfi próbálkozik, teper, küzd, de mindig hoppon marad. Örökszűz vagy aggszűz a magyar megfelelője. Alapból ennyi, de vannak, akik megpróbálnak belemagyarázni olyan dolgokat, amik egyszeri földi halandónak eszébe sem jutnának, mint hogy pl. ez egy eszme, vagy hogy kifejezetten büszkén hirdetik magukról egyes férfiak ezt az életformát, amit ők választottak (bwázeg, hogy AKARHATNA bárki incel lenni, amikor már a nevében benne van, hogy nem saját döntésből ilyen?). Létezik egyébként egy ilyen vonal, csak az MGTOW (Men Going Their Own Way - A Maguk Útját Járó Férfiak) néven fut és nincs szüzességre vonatkozó kitétele.

ON

2019. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!