Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a férfiak 30-35 éves koruk között ekkora értéknövekedésen mennek keresztül? A sok kapuzárási pánikos nő miatt?

Figyelt kérdés

Majdnem duplájára nő a "húspiaci" értékük pár év alatt, abban a korban:

[link]

Kb. olyan mint amikor egy gimnazista/egyetemista lánynak lesz egyre több és több hódolója.

A nők esetében ez érthető, hiszen akkor a legszebbek, legnőiesebbek, legfeszesebbek, és akkor a legvonzóbbak szexuálisan is. De a férfiak? Nem hiszem, hogy sokkal jobban nézne ki egy 38 éves férfi mint egy 28 éves, mégis az ábra alapján az értéke a húspiacon dupla annyi ugyanannak a férfinak amikor 38 éves, mint amikor 28 éves.

Mi lehet erre a magyarázat? A sok 30-as kapuzárásos nő lehet az oka, akik pánikukban mindent megtesznek, hogy komoly kapcsolatot találjanak, nem csak olyat aki meg akarja dugni. Ezért a férfiak értéke megy fel mint a tinilányoké anno?


2019. júl. 16. 10:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%

Latom nem vagy ideologiailag kepzett. Azert ott van az smv maximum, mert meg a tested okes, de kozben mar a statuszod onbizalmad, tapasztalatod a nokkel eleri a kivanatos szintet.


Olvass rationalmalet, redpillt, muvelodj.

2019. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Az a magyarázat, hogy ökörség ez az ábra, az elmélettel együtt.
2019. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
#2 Ha szerinted az abra okorseg meg az elmelet, akkor mas tudomanyoknak se higgyel, mert akkor a statisztika is ugy f***sag ahogy van, tehat orvostudomny, pszichologia, szociologia mind kuka, mert ezek szinten staton alapulo szoft tudomanyok...
2019. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

Sármossàg,megfèrfiasodàs,stílusa jobb lesz mivel komolyabb pozikba vannak màr ezèrt öltöny,òra,ing ezekbe jàrnak.

Mindemellett az eklézsia is pàr nullàval több ami a számlán.


Nem mindenkinél de akinek nő az èrtèke annak azakèrt van.


Èn 15-18 koromig egy full totàl balf_sz voltam,nyikhaj(előbb 50kiló,aztàn 72kilò),öltözèkem se volt az a jò fajta,karórám se volt,kommunikàlni se tudtam,

lànyok átnéztek rajtam mivel nem tudtam értékeket demonstrálni,akkoriban mivel nem tudtam annyit költeni magamra ezért az edzés se ment ennyire jól,nem volt pénzem tàpkiegre meg nem fejlődtem úgy,kocsim se volt.

Max a lepattanó jutott volna az meg nem kellett akkor se.


26 èves koromtòl kezdtem minden tèren alakulni,önfejlesztès(PUA,pszichológus,hanganyagok,ruhatàr frissìtès, dièta plusz máskép edzés), medior szintű mérnök lettem(fizum kezdett alakulni),lett egy jobb verdàm is.

Na akkor màr voltak sikerek.


32 èvesen most is látom mosolyok, érdeklődések felém, sok nő akarna tőlem valamit, van pàrom szal èn nem.

De tènyleg ìgy van egyre magasabb a piaci èrtèkem,mert egyre izmosabb leszek, egyre több pénzt keresel,prémium ruhatár,jobb autò,további önfejlesztés.


Mondom tinikènt meg 26 èves koromig egy csicska csòrò voltam.

Nagyon szánalmas ember voltam,kb. itteni bazsi szintű majdnem.

2019. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Az orvostudomány statisztikán alapuló soft tudomány.......... azigen, megyek és a dunába ugrok. :DDD
2019. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
6%

#5 Miert szted megis mi? A legtobb dolog nem determinisztikus benne...kitalalnak vmi gany molekulat, ami rendbeteszi a kohogesed, de az esetek 10-1-0.1-whatever szazalekaban van a,b,c mellekhatasa. Arra beszedsz egy masikat, es igy tovabb...

Egzakt tudomany 1 van: matematika. Utana jonnek az egyeb STEM-ek: fizika, kemia, informatika, mernoki tudomanyok.

De az orvostudomany az k****ra soft az elobb emlitett okok miatt. Lehet megsertdoni, meg az orvosoknak nagy az egoja, meg istent jatszanak, de attol az meg soft tudomany, amivel amugy nincs baj, mert attol meg sok jo, tarsadalmilag hasznos eredmeny van belole, csakugy mint a (evolucio)pszichologiabol, szociologiabol, stb.

2019. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%

SzexPIAC. Melyik részét nem érted?

30-35 évesen áll úgy anyagilag, hogy igényei szerint tud fizetni nőt, 35 után pedig rohamosan csökken a potenciája. Szó szerint. Sokaknak 40 évesen egy óra oral után se áll.

2019. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

#6

Az orvostudomány nem talál ki semmilyen molekulát, csak úgy mondom. Nagyon hozzáértő lehetsz. :D

2019. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

Az a magyarázat, hogy baromság az az ábra.

Ha 28 évesen luzer vagy, akkor 38 évesen még nagyobb luzer leszel.

2019. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%

Utolsò nem feltètlenül èn is èlőpèlda vagyok.

Totálisan át kellett alakuljak.

2019. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!