Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki megmondaná, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megmondaná, hogy mi értelme az olyan társkeresőknek, ahol a csajok 80%-a be sem lépett évek óta, a többi meg kamuprofil (azon kívül persze, hogy lehúzzák az embert pénzzel)?

Figyelt kérdés
Pl cs&p...isteníti mindenki, de valójában a csajok nagy százaléka bunkó, és egyből letilt ha ismerkedni akarsz, de azért költsél már el 50 kreditet, ha azt akarod hogy ne egy év múlva írjon vissza...ha NAGY KEGYESEN megnézik, instant tiltanak, aki véletlen nem, az meg csak barátkozni, beszélgetni akar...ja, és persze ingyen nem is írhatsz senkinek csak ha prémium vagy...ebben a formában szerintem csak lehúzás az egész! Az összes többi ilyen oldal dettó!
2019. szept. 22. 12:47
 1/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Hiszen megválaszoltad magadnak a kérdést..ennyi. Sok az elkeseredett ember, aki ilyen keresőkön akarja megtalálni a párját ezt kihasználják az oldalak üzemeltetői és kész.
2019. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nyilván semmi.évekkel ezelőtt se volt,pedig akkor még nem volt ilyen sulyos a helyzet.

már akkor is nyilvanvaló volt hogy az összes tarskereső arra jó

csak a nők válogassanak a jobb pasik között.a többi csak töltelék az oldalon.

de akkor még nem volt face stb.


mára van face insta stb.és élőbe fojtatódik a story.

régóta nem érdekes egy pasi mit akar.

gazdag jóképű pasik közt válogatnak akik megtehetik.persze forditva is

többi le van sarva.

2019. szept. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Magatoknak köszönhetitek, hogy a nők törölték magukat ezekről a szrokról. Talán nem lukat kéne keresni, hanem akinek csak arra van igénye, hogy dgjon akárkit, az menjen prostihoz. Társkereső az nem szexpartnerkereső, csak hát a szövegértelmezéssel vannak gondok a férfiaknál. Mindent úgy értelmeznek, ahogy nekik tetszik, aztán meg rinyálnak.
2019. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi a társkeresőn nős,vagy kapcsolatban él.Azért vannak fenn,hogy szexpartnert keressenek.
2019. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3: Ez sajnos így van, ezt "mi normális" (definiáld a normálist) férfiak szívják/szívjuk meg hosszú távon... Nem véletlen, hogy 10/8 nőnél azt látom, hogy no ONS, szexkapcsolat.

Én is odaírom, hogy komolyat keresek. :)

2019. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%os elkeseritelek akkor, hogy sok férfi csak azért írja ki, hogy komolyat keres, mert már rájött, hogy máskülönben a nők nem fognak visszaírni. Aztán az adatlapon hiába van kint, ha két mondat beszélgetés után meg kiderül, hogy igaziból csak a szexért regisztrált. Még meg is indokolják, hogy jaj, hát ilyen oldalakon úgyse lehet mást találni. Hát, így tényleg nem.
2019. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6: Gondolom, hogy élnek ezzel a trükkel. Az a baj, hogy magamból indulok ki, így nekem eleve sci-fi volt (azaz rácsodálkoztam rendesen) amikor elkezdtem anno az első randipartneremmel beszélgetni, tapasztalatokat megosztani és ő is mondta ezt, legnagyobb meglepetésemre. (Nem is beszélve a nemi szerv huszárokról) :) Tudom, naiv vagyok. :D

Elég ha én tudom, hogy én komolyat szeretnék. Van egy normális, kicsit könnyed bemutatkozásom. Nem vagyok egy adonisz, de szoktam néha kapni üziket, hogy tetszik az adatlapom, stb. Lehet, hogy átmegy a másik nemnek, hogy én talán komolyan is gondolom a megfogalmazott szöveget amit leírtam ott. ... :)

2019. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyi, ha te tényleg komolyan gondolod, az úgyis hamar kiderül. Az is rögtön kiderül, ha valaki trükközik. Mondjuk így neked legalább a férfitársaid jó esélyt biztosítanak az ismerkedésre. :)
2019. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

összefoglalva a pasik és csajok nagyrésze is

sex és / vagy pénz kapcsolatot keres

így a hétköznapi kapcsira vágyók nem érvényesülnek


a legjobb hogy ez a valóvilágban is így van

sőt emiatt tértek át a netre emberek,csak nem müxik


maradt a trendek követése és pénz alapon választás

kulturáltabban életvitel szerinti nézelődés

bár gyanítom ott meg a pénzéhes emberekkel van a gond.

2019. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!