Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme van a társkeresőkne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a társkeresőknek ha a nők csak szórakozni mennek oda?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik, de tényleg sokan azért vannak fent, mert szerintük jó poén


Van egy barátnőm 41 éves és ő tényleg társat keres, de folyton idióta pasikkal sikerül

Ő pl mindenkivel találkozik személyesen,akivel beszélget

2016. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindenki szorakozik. Vannak akik penzes pasit akarnak kifogni csak nezd meg pl az Elittarsat...
2016. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, én nem zárkózom el, de nem rohanok bele semmibe, viszont eddig még nem találkoztam ott olyanokkal, akikkel el is tudtam volna képzelni. A beszélgetést viszont, akivel megmaradt minden további nélkül, ők akarták folytatni úgy is, hogy nem ígértem nekik folytatást, én meg beszélgetni is szeretek, szóval nem érzem, hogy szórakoztam volna velük.
2016. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Ezt csak a nem vonzó kinézetű férfiak gondolják, akiknek a nők nem nagyon írnak vissza/hamar lelépnek.


Ha vonzó külsejű férfiként vagy fent társkeresőn, akkor látod hogy nagyon nem csak szórakozni vágyó nők vannak fent :) Tetszik-nem tetszik, ez az igazság :)

2016. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést fogalmaztam volna meg én is.. Én mondjuk eltudom képzelni simán h az ilyenek miatt rossz a társkeresés, sőt a társadalom, mert amúgy van egy teljesen jól müködő kapcsolatuk, ki van épitve minden, megvan nekik minden szükséges, de van hogy poénból beregisztrál, mert unatkozik épp, és feltesz képeket, Őt az igazán nem érdekli h mások ott épp társat keresnének.

Szerintem aki igy megy fel az nincs tisztába fogalmak jelentésével. Most én is simán megcsinálhatnám, lenne egy jó barátnőm akivel tökjó a kapcsolat, de ugye nincs is mindig velem, ezért azt gondolnám milyen jó móka lenne unalomból felregisztrálni, és akkor elküldeni meg kiakadni az olyanokra akik komolyabbat akarnak. Tiszta röhej az egész. Ezt csinálja a többség. Én mondjuk azt a lehetőséget is furának tartom amit választani lehet egy ilyen társkeresőn hogy Csevegsz vagy csak barátokat akarsz.. mert ezeknek semmi közük a társkereséshez. Ha csevegni szeretnék akkor használnám a facebookot, vagy direkt erre fejlesztett oldalt. Magyarán ezek a társkeresők igy kb semmit nem érnek. Az emberekkel is gond van, még aki komolyat is keres, de ha rátérsz egy találkozásra már ott bukik a dolog.. mert nem mer, fél, vagy vár a sültgalambra

2016. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!