Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, veletek szoktak incselkedni a kasszáscsajok? Mondjuk, szépen mosolyognak, szerelmes hangon beszélnek hozzátok, stb.

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van, hogy szépen mosolyognak, de még sosem beszéltek hozzám szerelmes hangon. Ez kimaradt az életemből.
2019. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Velem a nővérek szoktak. Szokták mondani milyen szép nagy vénám van, amikor a bicepszemen meghúzzák a szalagot vérvételkor. Illetve néha ilyeneket kérdeznek: "szűrővizsgálat? Milyen betegsége lehet egy ilyen fitt fiatalembernek?"

Igen, attól hogy súlyos betegségem van, még adok magamra.. neten meg ilyeneket kapok, hogy "miért várnád el egy nőtől, hogy veled legyen, ha beteg vagy?" -.-

F31

2019. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa, hogy láthatóan bejöttem az eladólánynak, és olyan is, hogy csak utólag esett le, miért fogalmazott olyan kétértelműen.

De akit el akarok csábítani, sajnos annyira szégyenlős, hogy mindig zavarba jön és elpirul, amikor megszólítom.

2019. szept. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam kasszás csaj és ez hogy mosolygósak kedvesek legyünk kb munkaköri leírás. Mi az hogy szerelmes hangon?

Esetleg ha rendszeresen oda jársz akkor figyeld meg hogy csak veled ilyen e. Egyébként a napi többszáz ember közül kb senkit se tudnék felidézni max ha naponta megfordult ott :D

2019. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam kaszás csaj, és tényleg kötelező volt mindenkivel kedvesnek lenni, és magyarul v nyalni a valagukat. Illetve, a visszatérő vendégekkel különösen kedvesnek kellett lenni. Borzalom.
2019. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet tudatlan vagyok, e hogy kell szerelmes hangon beszélni? :o Ha valaki akkora spíler akkor nem csak a kasszás lányok szerelmesednek bele azonnal, hanem mindenki - tudtommal a kasszás lányoknak sincs az átlagostól eltérő férfiideáljuk.
2019. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!