Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt belém szerelmes senki. Fura ha erre vágyik egy férfi?

Figyelt kérdés

30 leszek jövőre. Nem igazán tudtam soha csajozni, nem nagyon jövök be nekik. 4 éve van barátnőm, de külsőleg neki se jövök be, ezt sokszor el is mondta már. A belső tulajdonságaim miatt szeretett meg, de soha nem érzett gyomorszorongató szerelmet mint az előző pasijaival. Azt mondja racionálisan választott engem és nagyon jó ember vagyok és jó társ.

El is fogadom ezt a dolgot, mert ismerem a tükröt, tudom hogy nem ájul el tőlem egy csaj sem, de mégis rosszul esik a dolog. Azért látom azt, hogy egy szerelmes ember mennyivel máshogy viselkedik mint aki racionális csak. Egyszer kipróbálnám milyen lehet ha rajongana értem egy nő. Furcsa ez?


2019. szept. 5. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is szerettem volna átélni. Így 40 környékén pedig már tudom, hogy nem fogom soha.

Pedig nem is vagyok bányarém.

Ja, de, az általános iskolában kétszer vallottak nekem szerelmet.:) Csak azt nem értem, miért pont akkor, amikor pápaszemes, formátlan sovány kislány voltam és később miért nem soha?

2019. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Valóban jó érzés, ha szerelmesek az emberbe, de múlandó.


Pontosan tudom, mert jelenleg egy olyan lány NEM akar velem együtt lenni, aki kimondottan a racionális döntéseket helyezi mindig előtérbe, viszont szerelmes belém és ezt nem tartja összeegyeztethetőnek a jelenlegi racionális terveivel. Ironikus, nem?


Hosszútávon valóban ez utóbbival lehet valamit kezdeni. Persze a legjobb az lenne, ha az ember megkapná egy személyben az egészet, szépen sorban... rajongós szerelem, ami átfordul egy kiegyensúlyozott, racionális, szövetségen és barátságon alapuló, szeretetteljes kapcsolatba.


Csak valahogy az a benyomásom, hogy a kettő kizárja egymást... az a versekben és könyvekben is sokszor megfogalmazott szerelem, az felperzsel. Bármilyen melodrámaian is hangzik.

2019. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is erre vágyom, belém se volt és nem is lesz soha szerelmes senki, mert nem nézek ki jól. Amúgy a barátnőd csak kihasznál, nem tűnt fel 4 év alatt?
2019. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2: szerintem is az lenne a normális hogy nagy szerelem és aztán boldog együttélés szeretetben. Sok ilyet látok amúgy.


3: nem használ ki, szeret engem. Nem szerelmes de ezt el tudom fogadni. Inkább maradjak örökre egyedül csak mert nem vagyok egy beleszeretődős külsejű?

2019. szept. 5. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!