Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nektek számít egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek számít egy férfi táplálkozása? Mondjuk ha eszik bio (értsd:kerti) dolgokat, vegán, vagy ha szeret jókat enni szokásos főt ételekből? Gondolom aki tud főzni, az a normális, tápláló ételeket részesíti előnybe.

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem eléggé. Találkoztam már ilyen vegán terroristával, aki úgy nézett rám, mint valami hóhérra, mikor mondtam, hogy csirkemellet sütök majd a salátához. A bio dolgok jöhetnek, nekem is van otthon egy kis veteményesen, nagyon klassz lenne együtt gyomlálni, különböző fajta gyümölcsöket és zöldségeket ültetni.
2019. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem számít.

Az étkezés jelentős befolyással van az egészségünkre és a kinézetünkre.

Jó, ha hasonló az ízlésünk és jókat tudunk együtt főzni vagy enni.

2019. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamennyire számít. Hiszen egy háztartásban élünk, alkalmazkodunk egymáshoz. Nekem bejön, ha valaki vega, én is voltam vega sokáig, most sem szeretem a húst, csak anyagilag így jobban kijövök, mert a gyerekem viszont igen.
2019. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan szinten számít, hogy ne legyen elvakult, szélsőséges, megszállottja semmiféle étrendnek. Ne próbáljon téríteni se erre, se arra, fogadja el az én étrendem, én is elfogadom az övét. Ennyi.
2019. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Számít. Ha radikálisan eltér a számomra megszokottól, vagy mondjuk folyton meg akar téríteni (akár vegán, akár anti-vegán, vagy mondjuk valami extrém diétát követ), az igenis zavar. Én szeretek főzni, tudok is, szoktam mindenfélével kísérletezni, szívesen kipróbálok új dolgokat, de bármi extremitás csak bekorlátozna, ami igenis zavarna. Meg egyébként is milyen jó program már együtt főzni/enni, azt nem lehet úgy, ha ő nyersvegán én meg húst hússal típus vagyok (amúgy nem vagyok az, de csak a példa kedvéért).
2019. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Olyan mértékben számít, hogy ha mondjuk totál más, mint az enyém, akkor az nem feltétlen jó, mikor egymásnak főzünk.

Ezen kívül nem igazán érdekel, felnőtt ember, el tudja dönteni, mit szeretne enni. Ja, meg fontos, hogy nyilván ne szóljon bele, én mit eszek.


A bio kajákkal semmi bajom, se a vegán dolgokkal, kertészkedni én speciel nem szeretek, ha ő igen, akkor oké.

2019. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak állatvédelmi okokból vegán vagy vegetariánus férfivel nem kezdenék, mert én eszem húst, és sajnos az a tapasztalatom, hogy csomó ilyen ember kb. gyilkosnak nézi azokat, akik esznek húst... nekem nem hiányzik az, hogy megpróbáljanak áttéríteni, hóhérnak nézzenek, amiért eszem húst meg hisztizzenek az étrendem miatt. Ha nem ilyen harcos típus, és el tudja viselni, hogy én eszem húst is, akkor minden további nélkül összejönnék bármilyen étrenden élővel.


A másik sarkalatos pont az, hogy tőlem mit vár el. Ha tök más étrenden van, mint én, ne tőlem várja el, hogy rá is főzzek, szóval hogy vagy többfélét főzzek, vagy az ő szája íze miatt főzzek magamra is. Alapból nem szeretem, ha elvárja egy férfi, hogy én csináljam az összes házimunkát, mivel én is dolgozom.

2019. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!