Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek is ugyanúgy mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek is ugyanúgy mint a férfiaknál ki kell tünnie a többi közül és el kell tudnia adnia magát?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 09:14
1 2
 11/13 Rockarc ***** válasza:

En mindig kerultem azok a noket, akik belesimultak az atlagba. En azokat kedvelem, akik elutnek az atlagtol, az mindegy, hogy felfele, vagy lefele, akar oldalra. Az szamit, hogy legyen egy egeszseges onbecsulese, tudja mit akar az elettol es kommunikcaio kepes legyen.


Eladni magat? Ez szerintem nem tul optimalis szohasznalat. Inkabb a felhivni a figyelmet magara. Alapbol minden no kedves es mosolygos, amelyik nem az, azt nem is igen veszik no szamba. Tehat az egyediseg az ami figyelemfelkelto.


Lattam egy olyan not, akinek hibatlan volt a profilja. Altalaban a belsot a legnehezebb produkalni, mert valakinek vagy van, vagy nincs. Egeszen lehengerlo volt. Kulsore viszont nulla noiesseg volt benne, a haja szinte tuskes es kemenyen el is volt hizva. O azon kevesek egyike, aki belsore jo lett volna, de ilyen kulsot nem lehet kompenzalni semmivel. Egy ideig gondolkodtam rajta, hogy rairok, hogy mekkora jo profilja van, de akkor a kulsot is szoba kellett volna hozni, hogy akkor miert is nem lehet belole semmi. Nem irtam neki. Pedig jart volna neki a dicseret.


43F

2019. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Manapság elég, ha csak szét teszik a lábukat és villantanak egyet, más értékük egyébként sincs. :D
2019. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!