Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban hajlamosabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban hajlamosabbak a nők "kicsúszni" a szülésre alkalmas korból, mintsem olyan társ jelölttel összejönni, aki nekik nem minden ízben tökéletes?

Figyelt kérdés

Nagyon válogatósak a nők, és egyre tovább húzzák a gyerek vállalást, ha nincs minden ízben tökéletes társ. Mi sem mutatja ezt jobban mint az országos statisztika, évről évre csökken pár százalékkal a születés szám.

A mai nők úgy tűnik nem hajlandóak megalkudni semmilyen téren, még az sem tartja őket vissza ha egyedül maradnak végül család nélkül. Meg ez a halogatás, hogy ó ráérek még, mikor már 30 is elmúlt. Nagymami az mondogatja, hogy meg kéne már házasodni, meg hol van már a vőlegény, hol vannak a gyerekek, de az öregeket lerendezik annyival, hogy jól van mami, te még más rendszerben nőttél fel, nem értesz te ehhez.

Való igaz, régebben más volt az élet, de anno nem volt ilyen, hogy egy nő a tökéletes pasira várt amíg meg nem ráncosodott.. Régebben az volt, hogy aki volt helyben, azzal kellett családot alapítani még 20 éves kor előtt oszt cső. Kutyát sem érdekelte, ha a nő szerint a férfi nem volt minden ízben tökéletes az ő igényeinek. Ez volt és kész.

A mai nők már egyszerűen képtelenek, kompromisszumot kötni, képtelenek lemondani a nem vagy csak kis számban létező tökéletes álompasikról?


2019. szept. 25. 17:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%

Sok férfi se képes.

Sajnos nekem is nehéz a kompromisszum.

Kéne valami technika hogy megváltoztathassam a gondolkodásom.

2019. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
27%
Jól leírtad a mai helyzetet. Sajnos ez van, ezt tette az internet a társadalommal.
2019. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Rockarc ***** válasza:
85%

Tisztitani kell az Y kromoszoma hordozo allomany, mert amit leirtal, hogy regen milyen jo volt, na az volt a legrosszabb, ami tortenhetett, mert elsilanyult a sok mihasznatol. Szerintem jo otlet, hogy nem szaporodik mindenki agyba fobe, aki antiferfikent viselkedik.


43F

2019. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Újabb Rinya kérdés, mert nem akar valaki minden jott-menttel osszeallni.
2019. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%
Talán azzal sem ártana kezdeni valamit, hogy a 35 alatti pasik nagy része sikítófrászt kap a legkisebb elköteleződéstgl is.
2019. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne sajnáld a túlzottan válogatós nőket, ha egyedül maradnak család és gyerek nélkül az nem a te problémád lesz, hanem az övék. Egyébként se mindenki életcélja a család és a gyerek.
2019. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
43%

Jah.


A "mintsem" szót meg rosszul használod.

2019. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%

"Ennyire ne sajnáld a túlzottan válogatós nőket"



Nem őket sajnálja, hanem nem tetszik neki, hogy valaki vissza merte utasítani

2019. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%
Miért jönnék össze olyannal, aki se külsőleg, se belsőleg nem jön be? Akkor inkább szingli vagyok. Jobb, mint kerülgetni olyasvalakit, akivel csak kényszerből jöttem össze.
2019. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem emiatt a jelenség miatt az internet csak nagyon kis mértékben hibáztatható.

Elsődleges oka a fogamzásgátlás fejlődése.

Ha 100-150 évvel ezelőtt lett volna ennyiféle lehetőség a védekezésre, az akkori nők se szültek volna olyan hamar és főleg nem olyan sokat, hidd el! Ma is lefekszenek a nők Átlag Józsival, a különbség annyi, hogy nem esnek rögtön teherbe és emiatt nincsenek rászorulva, hogy házasságig őrizgessék a szüzességüket. Ha nem volna megoldott a fogamzásgátlás, most is jobban meggondolnánk, mikor és kinek tesszük szét.

Plusz nagyon sok nő van, aki egyáltalán nem akar gyereket és 100-150 évvel ezelőtt se azért szültek annyit, mert annyira babázni akartak. Működött a szexuális ösztönük, ennyi. Én se akartam gyereket, de amióta van, már tudom, hogy életem legnagyobb ballépése lett volna ezt kihagyni. De sok nő ezt nem tudja előre. És az is tény, hogy minél vonzóbb társunk van, annál szívesebben szülnénk neki gyereket. Itt felelős lehet a net, mert kitágul a világ, nem csak szomszéd Pistát ismerem, hanem nála százszor jobbat is. Vagy sokkal inkább az van, hogy 100 éve is a tökéleteset várták a nők, csak a szülők elrendezték a dolgot, a lány meg mit tehetett? Aki egyedül maradt, az nagyon kiszolgáltatottá vált. Nem nagyon tudott akkor megállni egy nő a saját lábán, más volt a munkaerőpiac. Én nem sírom vissza azt a kort. A nők akkor is másról álmodoztak, mint aki jutott. Nyilván van kivétel. Az én nagyszüleim szerelemből házasodtak. De minél visszább megyünk, minél kevesebb joga volt a nőknek, annál jobban rászorultak arra, hogy elkeljenek. Ez volt a munkájuk, mondhatni. Ami nem olyan rossz meló, ha azzal vagy, akit szeretsz, én nagyon szívesen lennék eltartott. De ha ez arról szól, hogy hozzá kellett mennem ahhoz, akit nem szeretek, akkor inkább a napi 10-12 óra a munkahelyemen.

2019. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!