Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért esnek kétségbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért esnek kétségbe, ha hosszabb ideig nincs kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 23:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
A szingliseg hosszu tavon beteges dolog sztem es mérgezö. Azaz nem egyre boldogabb lesz vki töle hanem forditva.
2019. szept. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát ezt cáfolnám, én boldog vagyok egyedül. Már nem tudnám/akarnám feladni a szabadságot.
2019. szept. 26. 00:04
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Akkor mit keresel a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában?
2019. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
#1: ez csak a te korlátolt elméd szerint van így. Egyedül sokkal jobban tudok működni, mint egy kapcsolatban, ami 99%-ban mérgező, mert mindig komoly defektje van a nőknek. F
2019. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább vagyok egyedül mint egy mérgező kapcsolatban, egy nem megfelelő emberrel aki halálra idegesít, rombol.:D
2019. szept. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%

1. Vagyok

HOSSZU TÀVROL szol a kerdes


Azert 5-10-20 év egyedüllet utan megnéznék barkit mennyire boldog.

2019. szept. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Savlekotő ***** válasza:
91%
Mert sokan társfüggők és mástól várnak mindent a boldogságukat is. Sokan beérik a szarral is nem számít h hánynak a másiktól már, szakítani akkor se fognak, mert akkor mi lesz egyedül stb..
2019. szept. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Az sem mindegy, hogy van-e szexuális életed vagy az sincs.

Mert előbbi esetben nyilván könnyű.

Azért megnézném én is, aki évekig nem jutna szexhez sem, mennyire lenne boldog.

2019. szept. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
Én 26 éves férfiként vagyok szűz mindig frusztrál hogy nem szerethetek senkit ugyanakkor rengeteget tanultam belőle mert bármennyire is gyönyörű lehet a kapcsolat bocs hogy kimondom de elmúlik ezáltal a frusztrációm is elmúlik
2019. szept. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
9 ja, szűzként ezt mondod, mond a drogosnak hogy nem jó a drog te is simán tudsz élni nélküle, mond egy csajnak hogy nem kell pasi te is elvagy pasi nélkül xd..
2019. szept. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!