Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik hosszabb ideig voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hosszabb ideig voltak egyedülállók/magányosak azok min változtattak h végül sikerült és kapcsolatuk lett? 22F

Figyelt kérdés
(A hosszabb ideig alatt hónapokat/éveket értek)
2011. máj. 8. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én nem éltem át ilyet sokszor... De mégis, amit tanácsolni tudok: először zárd le az előző kapcsolataidat. Aztán legyél nyitottabb, barátkozz, figyelj a külsődre, és legyél ápolt.
2011. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha boldog vagy, másoknak is jobb kedvük lesz a társaságodban, jobb lesz a kisugárzásod, stb
2011. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
szerintem oda kellene menni egy lányhoz ismerkedni beszélgetni,és akkor lesz kapcsolat,ennyi a titok:)
2011. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó, ha csúnya vagy, akkor sajnos abból se lesz soha kapcsolat.
2011. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Magabiztosság, pozitív kisugárzás. Ha a nő érzi hogy érett vagy párkapcsolati téren, az is segít. Bevállalósnak kell lenni, ha valami nem sikerül, gondolkodás nélkül irány a következő csaj. Nagy számok törvénye alapján egyszer úgy is bejön :)


Csajozós üzemmódra kell váltani, egyszerre több vasat tartani a tűzbe. Ha valamelyik komolyabbra fordul többit pihentetni kell. Nagy eséllyel fognak érdeklődni a pihenőn levő hölgyek is, mivel utálják ha elvannak hanyagolva ;)

2011. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
72%

Én 6 évig voltam egyedül. Nem is hiányzott kapcsolat. De aztán meg már igen, és ami segített, kb 2 hónap alatt:

-ápoltság, "normális" kinézet

-ismerkedés személyesen (pl bulihelyek, de az csak amolyam gyakorlás)

-netes társkereső, ha van egy kis netes tapasztalat (fórumozás, chat, valami online játék) elég hamar ki lehet szűrni a hülyéket, szerintem simán egyenértékű a személyessel.


25/F

2011. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat

akinek van még tapasztalata ne tartsa magában

2011. máj. 15. 11:24
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát én még az vagyok(szingli), de összehoztam pár alkalmit időközben.A történetem: nem voltam kezdeményező, meg bulizos sem.Amit változtattam magamon, az az volt, hogy megtanultam élvezni egyedül is az életet, szereztem sok barátot, akikkel persze járunk sok helyre és mindig kerülnek csajok a csapatunkba.Azonkivül foglalkoztam a csajozos tehnikákkal, hát nem tartom be őket egytől egyig, de azért egy párat felhasználok, jobban mondva már beépültek a személyiségembe.Most már kezdeményezek is igaz nem túl gyakran, de szoktam... a lényeg hogy összehoztam utobbi időben 3 csajt...a lényeg a próbálkozás
2011. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja igen, változtattam az öltözködésemen, van rendesen önbizalmam, mivel belemászok szinte minden kihivásba és pozitiv vagyok tehát a kisugárzásom is jó, nagyjából...
2011. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát én még sose voltam két hónapnál tovább egyedül. Nem változtattam semmi, magamat adom... És nekem eddig nyílan megmondták, ha tetszettem nekik... Most egy hónapja vagyok egyedül, fogyózok, de nem azért hogy tetszek a pasiknak:-). Lekötöm magam, és hasznos is:D
2011. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!